Jump to content
Sign in to follow this  
xzibitZ.

Clanu VIRALHS.

Recommended Posts

Boss nu stiu,eu nu am auzit de așa ceva, oricum daca ar exista cfg de genu ar fi forte greu de găsit și dacă se află un fișier exe atunci e clar cod dar dacă e .cfg nu cred că îți poate modifica modul de tragere, am testat multe cfguri dar nici unu nu îți modifica recoilu..


 

 

pq_Hh0_DE.png

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Asa domule XIZIBIT TU ZICA CA CLANUL VIRAL SUNT „ INFECTORSI* CIUDATA ESPRIMARE DA ... VOI ATI DAT WAR CU NOI SI ATI PIERDUT ... NU FACE ATATA TAMTAM ...

LA CONTROL NU SA GASIT NIMIC!

Cfg-ul e doar o configurație de joc, dacă ală nu are .exe degeaba ziceți că are cod, pe css "cfg cu aim" nu există, aia le cheamă așa să le descarce cfg-ul lor.
Și din cate stiu nu se da ban pentru cfg, dacă la control nu s-au găsit file-uri care dădeau dovada ca el joacă cu cod degeaba, cfgul e o configurație, toți aveti cfg, chiar dacă e al vostru și nu unul luat de pe net.
Mereu asociați "cfg" la "cod", ceea ce e greșit. Dacă este un simplu autoexec.cfg nu are nimic.
 
Cautati motive ca sa va scoateti.
 
IN DEMO SE VEDE IN LASTACTIVITY CE A FACUT DE CAND A INTRAT PE CONTER.... CFG .EXE SE ACTIVEAZA CA UN WALLHACK SI NU SE VEDE NIMIC DE GENUL ... NU MAI VB DE AIM .
 
SPIKE ... Scria negru pe alb in el "aim" si "no-recoil ...      O scris ANTI/RECOIL  NU  NO.RECOIL !   si ce scrie acolo nu dovedeste nimic ca exista in claculator asa cva. PT CA NU SA GASIT!
 
IN DEMO NU SA GASIT NICIUN NO RECOIL , ARATA DOVADA CA EXITA IN CALCULATOR ASA CVA. Cand descarci cva de pe net uni pun numele ala ca sa le descarci fiserul lor ... in lastactivity nu sa aflat no recoli deci..
POATE NU STI DA CAND DESCARCI UN CFG ... NU STI CE O SCRIS ALA IN EL CE AI AFALAT TU IN DEMO NU EXISTA IN CLACLULATOR ... ALA O DENUMIT ASA CFG .. REPET INCA ODATA ... CA SA IL DOWNLOADEZI DE LA EI.
CICA ** si o gasit ceva de norecoil si aim cfg dar plin plin de tot**  Serios ... plin plinut de tot o fost nu ...da se vede ...  NU SA GASIT NICI UN CFG .EXE!!! ADICA NU E COD! Noi am cerut la control cativa mebri de la war la voi... toti au iesit :   EU NU STIU CARE ZICI TU CA AU MAI MULTE COADE AIA CARE RAMAN LA CONTROL SAU AIA CARE SE BAGA IN GROAPA DE UNDE AU IESIT.
 
PAMAJ NU ADUCE DINOU TRABA CU VIDEOUL ALA ... ACUM SERIOS FRATE TU AI O PROBLEMA SI TREBUIE SA O REZOLVI... ( IN DEMO /UL FACUT DE TINE NU AM WALL .. E DOAR IN CAPUL TAU.., TU AI FACUT UN DEMO ... AI ALES DOAR PARTILE CARE AI VRUT TU ... SI GATA WALL, TREBUIA SA LASI SI TU ACOLO SA FILEMZI TOATA MAPA AIA CARE AM JUCAT SA VADA LUMEA DE UNDE STIAM UNELE FAZA CA AIA ERAU ACOLO! SERIOS + CA DANIEL A REANALIZAT DEMO SI A ZIS CA NU AM
AVUT NIMIC!!  BAN PE POMANA ATUNCI... AM INTELES CA TU AI O PROBLEMA CU MINE ... OK FRATE AM INTELES DAR INCETEAZA CU ACUZATILE ALEA.
IN DEMO JOC LA SUNET SE AUDE PE FUNDAL DACA ASCULTI ...
 
@iGreen ... Fa ceva cu domul xzibit ... in ultima vreme a devenit ... naiv si ii e ciuda ca clanul viral a castigat acest war.
 
 
 DATI JUMATE SRV DE JUCATORI AFARA PT  O ACUZATIE CARE NU ESTE ADEVARATA , E NORMAL CA PRITENI LUI XIBIT SA TINA CU EL ...SI CAND SARE UNU ADICA XIZIBIT IMEDIAT IES TOTI CA FURNICILE SI BAT DIN GURA . PARCA ERA VORBA  TOTI SUNTEM LA EGAL !  VINE UNU CARE ARE ... PRITENI ETC SI DATI UN CLAN AFARA ... EU INCERC PE CAT SE POATE CA FIECARE MEBRU DIN CLAN SA FIE CONTROLAT CAND AM GASIT CVA  L.AM SCOS AFARA!
 
 
P.S SI CAND FACI CEVA CERERE DE ASTA CUM SA FACI ASA CVA MA SA DAI TOT CLANUL AFARA PT 2 MEMBRI? FA SI TU CERERE CU ACUZATIE PENTRU MINE SAU ANONIM NU PT TOT CLANUL CA NUMELE MEU SAU A LUI ANONYM NU INSEAMNA VIRAL!
NU CRED CA DACA  GASESC LA TINE COD ... PRIMESTE TOT CLANUL TAU BAN ... serios :

StJXAFj.png              KKolDZe.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@@Claudiu1 asculta aici, in configuratia ta de joc s-au gasit aliasuri de aim si no-recoil, si un file cfg numit "bhop", mai pe scurt bhop script.

Si daca intri pe linkul ala din cfg poti vedea scris acolo, CFG AIM.

Stiu ca nu exista asa cfg-uri, dar au alias-uri pentru no-recoil si aim, care cred ca sunt interzise, avand in vedere ca iti da un avantaj.

 

Si ia mai incet cu caps-ul, si gurita mica, ca din cate se vede pe filmare se vede ca aveti scripturi interzise, degeaba incerci sa te scoti.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

nimeni nu zice ca aliasurile sunt permise sau nu. aici depinde de regulile serverului.dute de exemplu pe serverele franceze si joaca cu bhop sau aliasuri si o sa iei ban.de ce? nu ca a interzis valve(daca era interzis de valve se lua vac pentru asa ceva,si nu se ia. ///aici ma refer la steam/// )  aia e politica lor pe server.la noi e vina ca nu a fost cine sa le zica, si asa si-au luat-o in cap si acu se joaca cu toate cacaturile, si normal ca ala care n-are se oftica si isi ia si el, si tot asa.Cred ca ar trebui sa se impuna si la noi regulile zise clar.Sa zica green ce e permis si ce nu, ca asa sunt topicuri o gramada cu "asta e permis" "cfg cu aim" etc.Sa se zica clar pe server ca nu ai voie sa joci cu asa ceva,sau ca ai! de ce? asa e politica serverului!dar acum e greu de facut lucru asta, pentru ca mai mult de jumatate folosesc asa cv, si am pierde multi playeri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am văzut ca scriați ca nu exista "cfg aim" .. Eu pot sa dovedesc la oricine ca exeista, rotată lumea crede ca acest cuvânt înseamnă "aim". De exemplu uitativa la cfg sebux si descărcați cfg-ul si jucați câteva runde cu el in plus când am făcut la anonim înainte sa ii zic ca fac control el a modificat in cfg .. Erau pline in cfg cu aliasuri si daca va uitați cu atenție o sa vedeți ca avea alias de anti-recoil si de aimbot si după ce intra in cs avea deschise ceva cu exe. In cfg când vine deja vorba despre " ALIAS" numai e cfgu curat ... Acolo se vede clar in filmare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu am jucat cu tornado peste un an pe steam, care are peste 50+ de aliasuri in el. dar mai nici unul nu prea functioneaza, si cele care functioneaza sunt putine. singura diferenta o puteam vedea la deagle, aveam un "timp de asteptare" mai mic intre focuri(adica aveam recoilul putin mai mic cand trageam repede). in rest nu prea vezi diferenta. in orice caz, tu esti ala care trage, nu-ti pune cfgul singur tinta, da, te ajuta ca poti sa tragi putin pe langa si il nimereste, dar aici e de vina si hitboxul, pe v34 e de rahat, adica dupa o perioada lunga de timp ce am jucat numai steam si am revenit pe v34, ii vedeam pe astia cum dadeau la picioare si era hs. ca e de cacat hitboxul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnul @@Claudiu1 are foarte multa dreptate!xZ esti prea mare si tare..te iei in gura cu toti si cn esti tu cu grad mare...nu frate...toti suntem egali pe server.."avem aceeasi varsta"...avem aceasi rasa si jucam la acelasi nivel...dar tu esti mai presus ca toti...nu dragule...toti suntem egali....daca te crezi smecher ai zburat..ai inteles?Nu te da mare...egalitatea e egalitate...da?S-a inteles xZ?Suntem egali si cu asta am terminat!


giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate, era deschis csu si după doua cu exe si era in windous ... Poti sa ascunzi wallu in windous sau il avea pe stick ..nu te contrazice .. Si zice de xzibit cu cfg .. In cfg la xzibit nu are nimic de aim sau de anti-recoil ca la anonim .. Propun sa fie scos din comunitate clanu si sa fie banat respectivu .. Un mare PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...