Jump to content
Sign in to follow this  
xzibitZ.

Clanu VIRALHS.

Recommended Posts

Frate, era deschis csu si după doua cu exe si era in windous ... Poti sa ascunzi wallu in windous sau il avea pe stick ..nu te contrazice .. Si zice de xzibit cu cfg .. In cfg la xzibit nu are nimic de aim sau de anti-recoil ca la anonim .. Propun sa fie scos din comunitate clanu si sa fie banat respectivu .. Un mare PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum spuneam dulflas ... in claculator nu ai gasit niciun fiser... program no / recoil sau aim , aia care fac cfg scriu ce vreau ei acolo nu mai face acuzati de astea.

 

XB ... nu am zis ca ai cod sau daca am zis nu am zis la modul serios.... + Ca din cauza la uni ca tine au inceput lumea ca sa isi ia cfg ca sa fim la egal corect... Domnul igren trebe sa faca de vrea... sa scrie ce e interzis si ce nu .


StJXAFj.png              KKolDZe.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Betiveeee cand vorba era de mine cfg era cod, acum configuratie nu? :))))

Ai inteles?Sa nu te mai iei in gura cu toti tu mare boss...da?Ca esti cam intrecut bre...de viral sa nu te iei...da?Sa nu te mai prind ca pronunti sau scrii cuvantul viral ca automat iti tau gatul bre...inteles?Toti suntem egali...cel care a fost prins cu coade ala sa fie pedepsit nu tot clanul...si eu propun ca xZ sa zboare de pe server ca a jucat cu CFG Remake si nu l-a avut toata lumra...zburai din prima vere...deci nu te mai crede smecher ca te zbor!Ai inteles we?Si o sa vb si cu iGreen despre tine si poate zbori curand!Am devenit mai dur acuma..stiu...dar sa vezi ce chinuri va asteapta pe tine si @SpiKe >:)


giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa nu facem nimica. Elite si Inq nu suporta Viralu, Viralu nu suporta Inq.

De ce sa sufere tot clanu ca sunt cativa nesimtiti care nu stiu sa joace corect?

Din cate vad ce ati scris voi doriti ca tot Viralu sa fie banat, ceea ce arata ca aveti ceva cu acest clan.

Din cate observ nu aveti dovezi clare ca clanul nostru ii plin cu codati, asa pot sa spun si eu de Inq ca sunt plin de codati, dar daca nu am dovada le pot face ceva?

Sa le faca Igreen control si el sa decida.


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci habar nu am despre ce vorbiti ma jur, nu am experienta in controale si de astea, dar m-am uitat in video si nu am vazut apsolut nimic, deci nimic, despre ce noricoil si aim vorbiti fratilor? eu nu inteleg dc toata lumea are ciuda pe clanul Viral? ce va facem? eu zic k avem un comportament frumos pe sv, inafara de cativa buti care se mai trezesc injjurand, cei din Legion aveau ciuda pe noi, cei din ELITE iar au ciuda pe noi, astia din Heave iam batut de 2 ori si au prins si astia ciuda pe noi si acum si InQ  frate, v-am batut si gata, avem coade? si ce ziceai domnu xz de mine? k am eu wall, eu? care is paleta si joc vai de capu meu cu 40 fps ca am wall? va astept sa imi faceti control la orice war orice mix orice ora si orice faza pe public vreti voi, nu am ce ascunde, si daca chear avea noricoil anonim, trb sa se vada pana acum pe public, eu asa stiu, noricol inseamna ca glontul se duce in acelasi loc, daca tii apasat pe click glontul tot acolo se duce, nu se vedea pana acum daca avea ceva? si faza cu scripturile si alte kk is mari prostii, si eu am un cfg luat de pe net, de pe game banana mai exact, si intradevar are cateva scripturi de aim, dar nu functioneaza nici 1%, il dau la oricine pentru test daca vreti, si xz, tu zici de noi ca vorbim vulgar? e adevarat nu am cum sa neg, mai injur si eu cateodata, dar in gluma, si injur cu cine imi permit, si pe cine cunosc, si cine tine la gluma, mai auzit pe mine sa te injur pe tine sau un membru deal tau? se supara cineva cand injur eu? nu! pentru ca injur asa la misto, nu pe bune, cine are co-fondator si intra pe sv si injura de dumnezei masi si de astea? aud? voi stiti cum injur eu can ma mai enervez, fanina ma--ti date-n smantana,etc , dar nu ma apuc sa imi bag in mama si in rasa, voi ati vrut acum sa imi faceti clanu de ras? cine e baiat destept si sa uitat atent la video, si are putin habar de clanul viral, si-a dat seama k te inseli, si voi vati facut de ras prin acest topic, auzi "sa se desfintieze clanu" nu inteleg, daca anonim si betivu is codati, dc sa de desfintieze ca vam batut? frate, tu nu stii sa pierzi, am opservat un lucru, toti lideri clanurilor nu stiu sa piarda, frate, e un joc, nu pot castiga intruna, castigi si pierzi, ar trebui sa fairplay la joc, ficare sa se felicite cum a jucat, chear daca ati pierdut voi sau noi, voi nu ati observat k eu la finalul meciurilor zi gg, si la adversari si la membri mei, chear daca castig sau pierd, eu nu mai am nimic de zis, daca @@iGreen chear considera ca clanul nu merita sa fie pe ELITE, sa faca ce stie el mai bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Sizzla, ce ''inocent'' esti in topicul asta...om fatarnic ce esti :) Cum au zis Akim si Duflass, exista cfg (din ala facut in notepad) cu aliasuri ce contin recoil mai mic, si daca ai recoil-ul mic, automat tragi mai precis...si se cunoaste diferenta destul de mult.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau sa spun ca am fost socat cind mi-a spus duflas ca a gasit la anonim cfg aim+norecoil si a fost activat mai multe file cu .exe, eu cred ca merita ban pe serverele eliteroyal. Si eu cred ca el nu avut numai cfg aim+norecoil, dar si wall ca dadea bine prin perete la war si numai hetshoot. Ganja de tine ce pot spune, in fiecare zi aud de la jucatori ca ai si tu wall. De aici imi pun concluzia ca meciurile importante voi special va puneti cfguri walluri si coduri. Eu inteleg ca ati vrut sa ne cistigati meciul acela dar nici prin asa metoda, sa va fie rusine la tot Viralu.


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ganja voi dupa ce ati pierdut de la noi 16-7 pe data de 04.07.2016 ati spus ca o sa aveti un meci revansa numai fara xz ca e codat si are cfg aim, etc. Ce pot spune eu acum..., da ati avut un meci revansa..., dar ati jucat incorect..., propun sa jucam din nou si fiecare sa aiba cfg standart si o sa vezi ca membrii tai nici -1 nu o sa poata face, de asta te asigur eu. Meciul care a fost eri a fost unu cu susul in jos, ca anonim numai het dadea din mers, din aer, betivul fara sa se teama dadea cu awp prin perete, parca asa si trebuea si intodeauna ne lua. Eu nu spun sa fie banati toti din Viral sau sa fie scos de pe comunitate, eu vreau sa spun ca sa va fie rusina la toti, ca sunt asa jucatori care au fost prinsi cu cfguri interzise si tu inca ii eai apararea, rusinee Ganja, asta duce la ideea ca tu vei face orice pentru a cistiga. Anonim cit despre tine, am auzit ca spui la toti ca cfgu cela eu ti lam dat..... POATE INCETEZI SA MINTI COPIL DE DUMNEZEU????!!!!!! Singurul cfg care til puteam da este Ejik-STANDART care are autoexec, config, config default si acolo inca 2 fileuri. Betivul tu mai ai inca indrazneala sa raspunzi pe topicul acesta? Eu in locul tau si a lui ANINIM as da uninstal la CSS si mai duce in alta joaca. Ati fost prinsi odata, deacum inainte veti fi dati la oparte de ceilalti si nimeni nu o sa va creada. Ganja am crezut ca esti un baeat de treaba si cinstit dar pe zi ce trece parerea mea despre tine se face mai rea. Imi pare foarte rau de aceasta !!! Viral R.I.P. din cauza la citiva jucatori. NU AM CUVINTE...

Eu sunt sigur ca si Nemetz avea ceva, ca pe publik si pe mix era but, dar inainte de war a esit si dupa citeva minute a intrat din nou si dadea het dupa het si stiia foarte bine cine si unde se afla, dar din pacate nu am putut sa-i fac control si regret de aceasta ca nu am dovada...


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ai inteles?Sa nu te mai iei in gura cu toti tu mare boss...da?Ca esti cam intrecut bre...de viral sa nu te iei...da?Sa nu te mai prind ca pronunti sau scrii cuvantul viral ca automat iti tau gatul bre...inteles?Toti suntem egali...cel care a fost prins cu coade ala sa fie pedepsit nu tot clanul...si eu propun ca xZ sa zboare de pe server ca a jucat cu CFG Remake si nu l-a avut toata lumra...zburai din prima vere...deci nu te mai crede smecher ca te zbor!Ai inteles we?Si o sa vb si cu iGreen despre tine si poate zbori curand!Am devenit mai dur acuma..stiu...dar sa vezi ce chinuri va asteapta pe tine si @SpiKe > :)

 

 

Bai cacatule, ai grija pe cn ameninti si jignesti tu aici ca pe tine nu te-a jignit nimeni, esti un copil frustrat care nu stie sa bage nici macar o mapa la vot, esti vaide tine, slabule, te oftici ca tu nu ai o treaba cu cs si te ie.i de altii, de unde pana unde propui tu sa "zboare" xzibit de pe sv? cine plm esti ma tu? un plod vaide el, asta esti, auzi la el : "Sa nu te mai prind ca pronunti sau scrii cuvantul viral ca automat iti tau gatul bre...inteles". Bai tupeistule ai grija sa nu zbori tu si ai grija cum vb ca nu esti tu zeu sv sa vb asa cu toti adminii bai slabane, ca o comanda nu stii da te ie.i de altii care au atata experienta.

Auzi la el :".deci nu te mai crede smecher ca te zbor!" .Ia sa o vad ma si pe asta, nu crezi ca ai cam mult tupeu ma?" Tu esti un nimic pe sv asta ma, un 0 si vb de altii?

 

 

 

AUZI:"Si o sa vb si cu iGreen despre tine si poate zbori curand!Am devenit mai dur acuma..stiu...dar sa vezi ce chinuri va asteapta pe tine si @SpiKe > :)", bai prapaditule, veziti ma de drum, invata sa joci si dupa vino si comenteaza aici ma ca esti vaide capul tau ma.Toti slabii se dau smecheri pe forum,ne intalnim fata in fata si vedem daca esti smecher atunci ma, ca te "pipi" in pantaloni daca ne vedem fata in fata, si cu asta am terminat.

 

Mii de scuze daca am avut un limbaj mai deplasat baietii dar ma umplu de nervi cand vad un asemenea "nimeni" care jigneste pe toata lumea aici si el este egal cu "0".


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...