Jump to content
Sign in to follow this  
QueenTeodora

RETRAGERE QUEEN-TEODORA

Recommended Posts

Cu parere de rau , eu ma retrag din clan . Motivul ? Cei 2 playeri , IceAngel si Traficant . 

Ice a cerut unsilence , si a fost respins . Dar uite ca astazi , deja nu mai are silence ,si nici macar o saptamana nu a trecut , ci abia 2 zile amarate . :)  Intrebarea este .... cine i-a dat unsilence? 

 La fel si despre traficant , nici 2 zile nu au trecut si acum are GOD . Pe langa faptul ca m-a injurat in ultimul hal , multi ati spus sa fie banat o saptamana sau cel putin o perioada de timp  . Ei bine , se pare ca in locul unui ban are GOD . 

Daca trecea o saptamana , mai ziceam , dar asa , nici 2 zile nu au trecut . Chiar nu ma asteptam . Cu asta anunt si retragerea mea din clan si din comunitate :) Tc . 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teodora cineva mia dat !ungag pt o mapa atat ......si nustiu cine jur..nu mia dat unsilence.Nu mi-a dat unsilence doar !ungag..Si nu te retrage ca esti de trb chiar daca am luat silence stiu ca am meritat si il voi tine cat il am. Dar Teo are dreptate despre Traficant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici pentru o mapa nu se merita sa-ti dea nimeni UNGAG/UNMUTE! daca s-a zis sa ramai cu el RAMAI! pentru asta eu as cere suspendare adminului pentru o perioada de timp!

 

Eu nu m-am retras de pe v34 pentru Codati si pentru Evolutia Clanului de la v34 la CSGO! Eu m-am retras si pentru treburile voastre de admini , si sincer nici ca nu ma mai intorc pe v34!

Asta e ... las Public-u si Mix-u la greu acum ... dar ce vrei sa le fac? sa le mai dau eu mura-n gura dupa regulament? Nu se mai poate Comunitatea a Evoluat dar scuze ca spun , in staff-ul de pe Public si Mix dam de cativa admini care nu merita sa-l aibe! De ce? Uite? Eu daca as fi fost responsabil aici , ala care ti-a dat ungag ar primi o suspendare de 1 luna dar mna , Green e responsabil , el rezolva treburile , nu eu!

Dar sa va spun , Davidoff , Jus7y si alti fosti admini de aici veterani s-au retras si din cauza colegilor din staff care erau practic niste Pustani si isi faceau de cap!


GNqvPdx.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si de ce mai esti aici si ceri indurare ,, te dai mare ca ai placat nustiu unde,, sterge contul de pe ELITE si dute draq . Vi aici sa f*** pe totii te-ai retras dute .Dute joaca GO pana faci 80 de ani.Si mandreste-te sa nu uiti ca nu ai mai jucat css v34.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Calyne vezi ca eu nu sunt copil ca tine ai inteles? Vezi ca ai Report de la Mine pentru Limbaj !!! Din toti aia am ramas numai eu aici! si da eu cer suspendare lu ala! Care-i problema ta? De ce il pui sa faca greseli? ca esti tu copilas mic si nu suporti sa stai cu Gag? Tu nu vezi ca din cauza voastra pleaca toti de aici? Uite Exemplu! Queen-T! De ce pleaca? Din cauza voastra ca voi faceti coruptii pe server! Dar nu-i problema! O sa inceapa distrugerea Coruptiilor ai sa vezi ;)


GNqvPdx.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are dreptate igreen, nu trb sa iti faci tie rau din cauza unor "copii", ar fii pacat sa parasesti comunitatea, esti de destul de mult timp aici si ar fii pacat dupa timpul asta sa dai cu piciorul din cauza astora 2.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai din cauza unui nenorocit ca mine nu trebuie sa iesi din comunitate...uite...fac asta...daca ramai imi dau psilence 7 zile...ok??


giphy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,ok am inteles. Dar nu este corect fata de mine , daca intelegeti ce vreau sa spun . Cred ca daca v-ati pune macar putin in locul meu , eu ca fata , sa mi se zica lucrurile alea urate . Da nu trebuie sa pun la suflet , dar stii ca e totul pana intr-un anumit punct . Si nu inteleg o chestie , i s-a schimbat steam id-ul o mapa , si dupa s-a schimbat la loc cu cel pe care il avea ? Cum vine asta o.o ???? http://prntscr.com/buf9kv ia spune tu Spike , i-ai dat tu unsilence? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

40 minutes ago, QueenTeodora said:

Da,ok am inteles. Dar nu este corect fata de mine , daca intelegeti ce vreau sa spun . Cred ca daca v-ati pune macar putin in locul meu , eu ca fata , sa mi se zica lucrurile alea urate . Da nu trebuie sa pun la suflet , dar stii ca e totul pana intr-un anumit punct . Si nu inteleg o chestie , i s-a schimbat steam id-ul o mapa , si dupa s-a schimbat la loc cu cel pe care il avea ? Cum vine asta o.o ???? http://prntscr.com/buf9kv ia spune tu Spike , i-ai dat tu unsilence? 

 

Nu tin minte exact, dar cred ca se plangeau intr-un topic adminii ca jucatorii cu mute permanent dupa ce se schimba mapa nu mai au mute si dupa ce dau retry iar au sau ceva de genu, adminii stiu mai bine ca ei au zis despre asta, probabil a fost bugu asta pentru ca in loguri nu vad ca cineva sa ii fi scos psilence


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Marian said:

iGreen, steam id-ul se schimba doar la reinstalare cs, schimbare de windows sau steam id changer. Teo are dreptate, IceAngel o sacaia ieri intruna pe Teo pe u@. Eu o inteleg, e enervant sa te bata la cap cineva intruna, plus limbajul ala de copil needucat...iar Traficant nu merita grad, ca stie numai sunete si da ordine la altii sa schimbe mapa, plus ca e tare in gura mereu.

 

Pai trebuia sa-l rezolve cu un ban pe IceAngel ca sa se potoleasca iar traficantului i-am dat admin pentru ca a cumparat, dar regulamentul e pentru toti, deocamdata nu a incalcat asa ca nu este nici un motiv de scos gradul si nici n-am chef sa ii scot gradu doar pentru ca e mai diferit asa de altii, cand va incalca regulamentu o sa veniti cu reclamatii si vom rezolva, pana atunci nu mai ziceti va rog ca nu merita ca nu stiu ce, poate incercati voi sa il invatati cumva, poate se schimba, cine stie?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt asa prieten cu Spike dar nu mia dat el el mi la dat inapoi pt eu iam zis crede-ma ....cand se schimba mapa numai aveam psilence intelegi dar nu totdeauna..Eu iam zis sa nu imi dea ca imi da Yassir ban permanent..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...