Jump to content
Sign in to follow this  
Marian

Important

Recommended Posts

Am intrat mai devreme pe alt server, unde era si anonymous, si am stat putin de vorba cu el. A spus ca cineva (care cica "ne ajuta cu serverul, dar e dusman pe la spate") il plateste cu 50 euro pe saptamana ca sa distruga publicul...nu a dat nume. Si a spus ca acel cineva strange bani ca sa duca de rapa si forumul si in curand o sa apara un nou server si clan in locul elite-ului. Din cate se pare, lucrurile nu-s prea bune. A zis ca vrea sa vorbeasca pe skype cu @iGreen, dar nu a vrut sa-mi dea skype-ul. Totusi sunt curios cine e acel "dusman".


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e doar un copil frustrat, elite ramane e ramane 4ever, el vrea un comunitea bun, creaze ca cineva de elite se Duce pe el server/comunitea, igreen cu un flood poate pic server comunitea, me avea zis el, eu stiu e l-a facut. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Eu le-am lasat skype-u meu si cine ma adauga, ajunge Away si imi da block csf. hax0reii v34 50 euro ? Astia nu au bani de un server de 32 sloturi si el ia 50 euro pe saptamana? =)))))  :D 

Edit: Pot sa bag mana in foc ca cei de la viral fac asta , si ca dovada , faptul ca in acelasi timp, liderii se jucau pe silent si cred ca s-au mutat acolo cu clanul + ganja si-a pierdut accesul definitiv, iar @n0n1m a dat ban la toti cand era pe server. Sa nu mai zic, ca pe server intrau unii din clanul lor cu Wallhack / Triggerbot / BunnyHop (King Lord,Heroina,etc)


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 minutes ago, DARK ONE said:

Eu le-am lasat skype-u meu si cine ma adauga, ajunge Away si imi da block csf. hax0reii v34 cu vpn public. 50 euro ? Astia nu au bani de un server de 32 sloturi si el ia 50 euro pe saptamana? =)))))  :D 

Edit: Pot sa bag mana in foc ca cei de la viral fac asta , si ca dovada , faptul ca in acelasi timp, liderii se jucau pe silent si cred ca s-au mutat acolo cu clanul + ganja si-a pierdut accesul definitiv, iar @n0n1m a dat ban la toti cand era pe server. Sa nu mai zic, ca pe server intrau unii din clanul lor cu Wallhack / Triggerbot / BunnyHop (King Lord,Heroina,etc)

eu i-am zis butului ca are codati , nu ma crezut , le lua apararea la toti Ganja , in fine


GNqvPdx.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate astea au inceput de cand cu Viralu, a fost banat ganja si gata, face revolutie, plus ca "dusmanu" asta sigur e un ratat, care in loc sa-si vada de treaba da bani la altii sa pice ceva pe mediul online, nici macar de l-ar fii jignit in viata reala, dar ma rog, asta inseamna sa fii asocial si idiot, pentru unii viata in mediul online este tot.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Bag ceva, ce se tot intampla cu elite fratilor, si de ce atata dusmanie, silent-ul este plin de frustrati nenorociti, imi lipsesc zilele vechi de pe steam version unde jucai de dragul distractie si unde nu intalneai asemenea retarzi, ma rog mai era cate unul, dar de cand m-am apucat de v34 numa in probleme o tine, intr-adevar, este mai greu de administrat, dar nici adminii nu-si prea dau silinta.

Anomin din viral da ban si kick aiurea cand comenteaza unu la el, tot serverul injura cu adminii langa ei, si adminii nu fac nimic.

Incepe sa devina frustrant, si nivelul asta de frustrare creste pe zi ce trece, acum mai nou o aparut rahatul ala care tot intra pe server cu steam id changer si ip dynamic.

Da chiar asa ? Noi stam si ne uitam la ei cum ne distrug ? Nu zice nimeni nimic ? @iGreen fa ceva te rog eu mult, macar mai intra si tu odata la saptamana pe server, sau da acces unuia de incredere sa se ocupe si de forum in timp ce esti plecat, asa te uiti odata la cateva zile si probleme este sau nu rezolvata de la sine.

Eu zic sa nu mai stam in defensiva si sa incercam sa intram si in ofensiva.


Eliteroyal Gaming Republic @ Since 2013

My Steam Profile (from SteamDB)

QZTOxtv.jpg

CSS.ELITEROYAL.ORG | CSGO.ELITEROYAL.ORG | CS.ELITEROYAL.ORG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anonim si el e un idiot, i-a dat green grad mare si se crede tare in gura, cand l-au prins cu cfg cu no-recoil nu ii s-a facut nimic, apoi mai joaca si cu wall, acum fain ca joaca si cu aim, jucator de ESL ce sa zic.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

e un clan de prosti codati, Dupa nu mai me Ziceti Pamaj de ce injuri viral, eu aveam zis despre asta, nu me aveti ascultat? probleme voastra, banul green ii scoate in 2 click, sii ii da ban din ip mac computer, nu se poate schimb ip de computer, dar cred ca green e plecat in vacanta ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

7 minutes ago, Akim. said:

Anonim si el e un idiot, i-a dat green grad mare si se crede tare in gura, cand l-au prins cu cfg cu no-recoil nu ii s-a facut nimic, apoi mai joaca si cu wall, acum fain ca joaca si cu aim, jucator de ESL ce sa zic.

Stai ca anonymous a intrebat ieri daca a mai auzit careva de cfg no-recoil, ca el n-a auzit, ironica intrebarea, bineinteles...ce legatura o avea?


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nush ce sa zic.. Poate doar te-a mintit, nu cred ca cineva poate sa plateasca atatia bani doar pentru o chestie ca asta.

Cat despre viral, pe bune acum, credeti ca ganja are bani sa ii dea lu ala? El nu are bani sa isi ia un calculator mai bun.  Nu bag mana in foc, daca o sa se vina cu dovezi ca e adevarat eu ies din viral,TOTUL PANA LA A FACE RAU ELITE-ULUI.

Dar va zic ca nu viralul este de vina, sa vedem poate putem gasi dovezi si mai discutam dupa.


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Demo-uri facute ieri pe server, nu mai stiu sigur ce contine fiecare, dar stiu ca am prins faze cu coduri gen triggerbot si bhop ale catorva din viral in urma carora au iesit playerii dupa server, si mi se pare ca am prins si pe acest anonymous vorbind la microfon de pe spec. Pe langa asta, de ce nu mai se baga nimeni in topicele astea din clanul Viral ? Decat tu si soundwave sau care erati deja aici pe elite, restul au migrat, lasa-ma in plm cu clanurile astea facute peste noapte, radea de hof ca ne-a batut cu extazz si anonim la war si daca scoti demo-u din mix2 , te minunezi , in ce hal putea trage.

http://www94.zippyshare.com/v/aUTtE5o9/file.html
http://www94.zippyshare.com/v/iKp4kG1z/file.html
http://www94.zippyshare.com/v/9Ia4eNck/file.html
http://www94.zippyshare.com/v/jEgeqTcM/file.html
 


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...