Jump to content
Sign in to follow this  
grasuXXL

Nelamurire igreen

Recommended Posts

am postat la sectiunea unban faptul ca am primit ban permanent de la server pt reclama.am facut cererea respectiva:

*Nume real: Florin
*Nickname: -=bks=-grasuXXL
*Varsta: 30
*Steam ID: nu am steam dar imi apare asa :
STEAM_0:0:701517294
*Adminul care va banat: ban am luat automat de la server.mi-a cerut un copil un ip de la alt serv de css si am primit automat ban permanent pt reclama.puteti verifica la sourcebans

http://eliteroyal.org/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_0:0:701517294&advType=steamid&Submit
*Ora si data(aprox): 14:09  07.09.2016

 

apoi igreen imi reproseaza faptul ca ce am scris eu acolo e vrajeala si ca doar mama ma crede.nusht la ce anume s-a referit.si fara sa dea o explicatie inchide topicul pur si simplu.i-am zis sa verifice la sourcebans sa vada cu ochii lui de ce anume am luat ban.vreau o lamurire de la el,ca am vazut ca el e "tartorele "aici pe forum.nu ma afecteaza cu nimic,sincer ,ca o sa raman cu ban permanent pe acest serv,vreau doar sa-mi dea igreen o explicatie

si ca sa se vada clar ca nu mint,uitati aici"

 

Untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia stai tu putin ma nene. De ce acolo la Blocked apare si numele meu?


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, grasuXXL said:

 

bronx,probabil ca ai luat si tu un ban pt ceva,mai demult...asa cred eu...chiar nusht...

 

da ma da.. am luat ban. Cum sa nu? Nu am luat niciodata ban pe public! Oricum. Aici nu e vorba despre mine.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

doamne....ce ati patit toti fratilor.eu nu am steam,joc css non steam v34.cum sa incerc sa intru cu steamu lui bronx.eu am luat ban pt ca m-a mancat undeva sa-i dau unui pusti ip=ul unui server de css.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, grasuXXL said:

eu nu am steam,joc css non steam v34.cum sa incerc sa intru cu steamu lui bronx

Nu cu contul meu pretenas. Cu steam id-ul meu.

Oricum, lasa-ti-ma pe mine. Lamuriti-l pe baiat.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pff, imediat sariti sa acuzati si bla bla bla..

Stii ca la sourcebans sunt unele bug-uri?
Stii ca nu neaparat daca iti arata acolo inseamna ca a intrat cu numele/steam id-ul tau, incearca sa intri sa vezi daca ai ban.

 


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

NU, nu esti prieten cu mine. Nici nu te cunosc. Dar cred ca preferi sa ma adresez asa si nu altfel(intr-un mod mai neadecvat).

Oricum. Hai ca aici nu e chat. Eu am pus doar o intrebare si vad ca ne abatem de la subiect.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu sunt copil jhon....dar incercati sa va scoateti din cap ca as fi incercat sa fac nusht ce cu id-stem,daca pe soarcebans scrie destul de clar : auto ban permanent reclama

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, grasuXXL said:

nu sunt copil jhon....dar incercati sa va scoateti din cap ca as fi incercat sa fac nusht ce cu id-stem,daca pe soarcebans scrie destul de clar : auto ban permanent reclama

Ce legatura are motivul banului cu steam-id-ul??? De exemplu eu pot lua nu stiu ce programel si sa imi schimb steam-id. Intru pe un server si iau ban, dar eu totusi pot intra cu steam-id-ul meu ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...