Jump to content
Sign in to follow this  
roxor_00

cerere admin roxor_00 Cerere Helper/Admin

Recommended Posts

 

  • Nume:Cornel Stupineanu
  • Varsta:25 ani
  • Nume css:roXor_00
  • De cand joci css:7 ani
  • Experienta de admin:3 luni pe fostul sv de la X...
  • De ce vrei acest grad:DECI:astazi cand am intrat nu a fost niciun admin on,si codati o GROAZA,asa ca vreau sa ajut cat pot acest server poate mai scapam si noi de dracii astea de CODATI!!!
  • Cum ai aflat de server:nu am aflat de la nimeni,ca orice copil cand descarci css vrei sa joci pe server de romani!!!
  • Cat timp petreci pe server:depinde,cateodata 8,9 ore poate si mai mult,dar ca orice om  trebuie sa muncesc!!!:=)
  • Te intelegi bine cu lumea:Da ma inteleg bine cu lumea.
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:AM citit destul de bine incat sa i-mi dau seama cat de responsabil trebuie sa fii oricat de mic este gradul tau oferit!!!
  • Acces dorit:Helper sau Admin,depinde ce vreti voi sa i.mi dati si daca sunt acceptat PROMIT ca nu o sa dezamagesc!!!!!!!!
  • Ore pe gametracker:  https://www.gametracker.com/player/roXor_00/public.eliteroyal.org:27015/                                                                        
  • Ai pus status pe skype: (188.212.100.209:27015 - css v34) ?-DA
  • Ai adaugat pe skype: (join_orange) ? -DA
  • Ce nume ai pe skype:cornel.stupineanu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Pentru a scapa de "dracii aia de codatii" poti sa te muti pur si simplu pe css.eliteroyal.org server de v89,

2. 8-9 ore tu te gandesti cat inseamna? practic iti petreci 8 ore de munca in fata Pc-ului.

3. Ore ai

Avand in vedere ca esti un baiat respectuos, nu te cred ca stai 8 ore pe sv, dar esti destul de activ, de la mine ai un PRO


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Trebuie sa te faci mai "MIC"pentru a ajunge "MARE"...,nu stiu daca intelege.ti ce spun...cred ca sunt cu capul pe umeri incat sa i.mi dau seama ce inseamna sa ai RESPECT fata de un player\admin oricata experienta are el...si multe alte chestii care trebuie sa le inveti de la altii!!!

@Denis 

Edited by roxor_00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, esti autentic.

Mi o placut cum o spus.... Adica toata lumea poate sa dea copy/paste de la regulament, Bravo.

Acceptat ca helper, dupa ce mai faci in jur de 40-50 de ore te asteptam cu o cerere de admin.

@iGreen sa ii bagi helperu te rugam!

tc


qZKAhey.png

m16-1.png

#lovesex            

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 hours ago, Denis said:

Acceptat ca helper, dupa ce mai faci in jur de 40-50 de ore te asteptam cu o cerere de admin.

poate n-ai observat, dar acum doar helperu e free, uite in preturi grade si o sa vezi ca adminul nu e free.

roxor ti-am lasat parola pe privat.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...