Jump to content
MeTaL

[Cerere] Moderator - MeTaL

Recommended Posts

sincer nu vad rostul sa ai moderator pe categoria aia, dar iti dau un pro pentru alta categorie, daca te va accepta green iti va da cateva variante cred

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, King# said:

vaiii....m-am saturat sa tot scriu ti-am scris pana acum de 3-4 ori iti dau si dovada daca vrei eu zic sa terminam cu asta si daca esti mic nu e scuza.

Stiu ca nu este scuza, dar ai putea sa ma inveti cate ceva..Ca mai am multe de invatat din cate zic eu.


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma. Serios.. @King# . @Puffyeste mic.. Decat sa il invetii ce sa nu faca.. Tu doar il certii si dupa cum nici unul din voi doi nu avetii minte va luatii la injuraturi , daca e sa discutatii despre chestia asta mergetii pe skype.. Nu facetii aiurea Posturii.. Ca nu iesitii nici unul cu un Cadou.. Daca e doar un warn sau 2

Edited by KN4CKER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Puffy si King aveti warn pentru inca o disputa de acest gen . 

Eu zic la fel pentru o alta categorie , de mic prinzi experienta , intelegi mai bine , Alex aka Green ai putea sa fii un indrumator bun aici . 

:pro:


semnatura-dumbass-4?rand=0.0151433672373

http://steamcommunity.com/id/merlinus931

semnatura_xzb__1_

Cand fericirea ta e in joc , ea e pretul cel mai mare ,iar banii voi ramane doar premiu de consolare! Fericirea-i trecatoare ,ea apare si dispare...indiferent cat te crezi sau nu te crezi de tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...