Jump to content
Sign in to follow this  
AfGanistaNu

Cerere Grad - AfGanistaNu

Recommended Posts

  • Nume:Emy
  • Varsta:18 ani
  • Nume css:AfGanistaNu
  • STEAM ID:
  • De cand joci css:aproximativ 1 an si cateva luni.
  • Experienta de admin:de cand m-am apucat de css.Am inceput cu adminul pe acest server si aici am ramas,am avut o pauza lunga de cateva luni si acum am revenit in forta.
  • De ce vrei avest grad:Doresc orice grad helper/admin ma descurc cu oricare.Doresc pentru a ajuta serverul cand are probleme si sa scape de codati.
  • Cum ai aflat de server:De la prieteni
  • Cat timp petreci pe server:foarte mult timp pot spune ca 6-7 ore
  • Te intelegi bine cu lumea:Da,unii mau cam uitat,dar nu este nimic pentru ca si eu o sa ma fac ca nu ii cunosc daca chiar asa vor sa joace.(Este o vorba,"Omul cand are ceva pretios are si multi prieteni,iar atunci cand ramane sarac sau nu mai are acel dar toti se fac ca nu il cunosc"
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:Adminii sunt egali cu jucatorii, nimeni nu e special.
  • Gradul dorit ( detalii aici ) -Am mentionat mai sus,ce grad doriti dumneavoastra,ma multumesc cu orice.
  • Ore pe gametracker [ click ] - https://www.gametracker.com/player/AfGanistaNu/public.eliteroyal.org:27015/    am sa fac pe parcurs ore,nu este asta o problema oricum eu am mai avut admin,chiar co-owner.Dar m-am enervat si m-am lasat de css si era logic ca o sa imi scoata co-ownerul.                                                                                  
  • Ai pus status pe skype: (188.212.100.209:27015 - css v34) ? -Da
  • Skype ID: -emi.emitzu1998

ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite la preturi grade ce scrie.

Tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...