Jump to content
Nicu '

Cerere gazduire clan.

Recommended Posts

Ultima data iti zic, completează modelul


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, ZAXXYAX said:

Scoripion e la mine in clan cum se face ca e la tine? Hm,e ceva putred la mijloc.

cred ca incearca sa-ti fure din membri, nu e de incredere nicusor asta, se plimba peste tot si la urma tot nu isi gaseste loc, de asta nu m-am grabit sa ii accept cererea de data asta, nicu tu cum crezi?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

scorpion nu avea niciun tag in seara asta @ZAXXYAX...oricum,clanul asta al lui nicusor nu e de ingredere,pe nicu nu l.am mai vazut de o saptamana pe sv,pe jackass l.am vazut abia azi pe sv,chiar daca acceptati o sa il tina o saptamana 2 iar dupa aceea  il vor anula sau se vor duce pe alt forum...doar stiti....


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat de dureros sa vad o lipsa de creativitate. Doare sa vad asta ca inca copiem veterani TeG-ul sunt atatea posibilitatii. si vreau sa scriu un Contra  chiar daca nu am dreptul vreau sa ma exprim pentru ca pot. Nu sunt de acord sa copiezi o echipa indiferent daca extensia are alta semnificatie, Multumesc  


76561198114184554.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...