Jump to content
ty.

[Portofoliu] - ty.

Recommended Posts

1 hour ago, ŁUXOŔ™ said:

Nu s-a primit cam bine. Vei invata.

Da.. Nu era acelasi stock. Eram cam confuz din cauza asta :) 


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

30u9xj4.png Scuze in caz ca am facut Double-Post


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, ty. said:

30u9xj4.png Scuze in caz ca am facut Double-Post

Pe imaginea aceasta nu prea arata bine blur-ul acesta, ajusteaza blur-ul incat sa se potriveasca pe imagini, text-u de la elite da-l pe 8px si foloseste fontul wendy


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, CezarGFX said:

Pe imaginea aceasta nu prea arata bine blur-ul acesta, ajusteaza blur-ul incat sa se potriveasca pe imagini, text-u de la elite da-l pe 8px si foloseste fontul wendy

Cand pun fontul wendy, eu il pun de obicei pe 14 pixeli, dar totusi,Mersi de sfat :* 
EDIT: Eu zic ca arata cat de cat binisor


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites


Nu-i baga in seama, toti suntem asa la inceput iar unii cand avanseaza au impresia ca ei s-au nascut invatati.

Cat despre tutoriale ce sa zic, fiecare are stilul sau de a lucra, tu uite dar creaza-ti un stil al tau de lucru. mult succes in continuare iar daca ai nevoie de ajutor ma anunti. Pup :*


carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, Ivanovici said:


Nu-i baga in seama, toti suntem asa la inceput iar unii cand avanseaza au impresia ca ei s-au nascut invatati.

Cat despre tutoriale ce sa zic, fiecare are stilul sau de a lucra, tu uite dar creaza-ti un stil al tau de lucru. mult succes in continuare iar daca ai nevoie de ajutor ma anunti. Pup :*

Multumesc, @Ivanovici, Asa o sa fac, dar prima oara trebuie sa-mi creez si sa-mi gasesc stilul :) 


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

651k6t.png 
2s6wjz5.png 
34t4v2q.png
Astept pareri/sfat-uri.
Vreo parere ? 


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

32 minutes ago, ty. said:

651k6t.png 
2s6wjz5.png 
34t4v2q.png
Astept pareri/sfat-uri.
Vreo parere ? 

textul principal e cat de cat ok. 

textul secundar nu il face asa mare deoarece incep sa se vada acele patratele. lasa-l la 8pixeli, maxim 10.  

ma gasesti pe skype ionel.mazilu3 in caz ca vrei mai multe sfaturi 

Te pup :*


carte de vizita ivanovici1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, Ivanovici said:

textul principal e cat de cat ok. 

textul secundar nu il face asa mare deoarece incep sa se vada acele patratele. lasa-l la 8pixeli, maxim 10.  

ma gasesti pe skype ionel.mazilu3 in caz ca vrei mai multe sfaturi 

Te pup :*

Mai usor cu Te pup ca nu-s gay :)) 


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

57 minutes ago, qDr0g said:

Textul este bun

Ca i cum a spus Ivanovici pune textul ecundar mai mic

Si mai da efecte la poze

!

Cum faceam inainte?


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu deobicei pun textul secundar pe arial de 8 px si arata mult mai bine decat cel pe wendy . E destul de bine pentru inceput , nu inteleg de  ce se baga @qDr0g parca el e mare designer... Vrea doar sa se bage in seama... Continua ceea ce faci , momentan esti pe calea cea buna , daca o sa asculti sfaturile noastre si o sa te uiti la tutoriale o sa iti iasa avatarele asa cum iti doresti :)

 


 

 

pq_Hh0_DE.png

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

43 minutes ago, JhOn said:

Eu deobicei pun textul secundar pe arial de 8 px si arata mult mai bine decat cel pe wendy . E destul de bine pentru inceput , nu inteleg de  ce se baga @qDr0g parca el e mare designer... Vrea doar sa se bage in seama... Continua ceea ce faci , momentan esti pe calea cea buna , daca o sa asculti sfaturile noastre si o sa te uiti la tutoriale o sa iti iasa avatarele asa cum iti doresti :)

 

Multumesc de sfat, @JhOn


                                                                                                                 mhbw5f.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...