Jump to content
AfGanistaNu

[Cerere] Moderator - AfGanistaNu

Recommended Posts

  • Nume:Haloiu
  • Prenume:Emy
  • Varsta:18 ani
  • Experienta de moderator:Da,am ceva experienta si am mai avut moderator.
  • Motiv :Sa ofer inca o mana in plus comunitatii.
  • La ce categorie vrei sa fii moderator :Accept orice categorie imi oferiti voi,eu nush nu conteaza caterogiile,nu am pretenti.
  • Ce face un moderator pe forum? :Modereaza subforumurile care ii sunt date si mai ajuta si membri noi cu ce au nevoie,adica daca nu stiu ceva moderatorii ii ajuta cu drag.
  • Alte mentiuni:Stiu ca am mai facut o cerere de moderator si ati lasat multi comentarii ca nu meriti ca am fost inactiv si am pierdut gradu si dastea...Dar sa stiti ca sunt oameni de 2 feluri:Oamenii care se schimba si oamenii care nu se schimba,eu pot sa va spun ca fac parte din felul acela de om care se schimba.Ce ma face sa cred asta?Poi eu aveam de gand sa ma las de tot de css si sa termin cu astea,dar am zis dupa cateva saptamanii "Ma parca era mai bine cand jucam css pe public ,adica frate radeam si ma simteam bine alaturi de oamenii aia chiar daca mai erau momente de ma certam cu ei,dar cred ca nu este om sa se certe cu cineva si apoi sa se gandeasca "Oare dc m-am certat cu el?Cred ca si eu am gresit,ci nu numai el", oare mia dus cineva lipsa acolo?Pentru ca mie chiar imi este dor de ei asa cum era ei mai nebuni,dar erau de treaba si te faceam parca sa te relaxezi si sa razi cu pofta dupa ce te enervai ca te omoara x,y =]] acel moment cred ca nu o sa il uit niciodata si nici pe acesti oameni nu o sa ii uit." Eu chiar asa am zis acum cine ma crede ii multumesc,multi stiu ca eu nu mint,adica frate la ce sa minti omul?Nu inteleg chestia asta...Spune mai adevarul si ce o fi asta e..oricum trebuie sa platesti pt greseala facuta,nimeni nu scapa.Sper sa imi dati inca o sansa sa obtin acest grad...De cand am luat grad pe server am inceput sa fiu iar activ cum eram odata ,dar ce imi pare rau ca pot raspunde doar la sectiunea public.eliteroyal.org.Si dasta eu am facut cerere aici sa pot raspunde si la alte sectiuni.Le multumesc celor care au citit tot ce am scris eu,adica multi citesc putin inceputul si gata.Chiar va multumesc si sper sa imi acordati inca o sansa.Va pwp <3.

ß:Respecta si vei fii respectat!

 

   zIbKA4M.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 :acc:dar trebuie sa iti alegi o categorie, intra la community staff si vezi care is ocupate si de acolo iti dai seama care is libere


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...