Jump to content
Sign in to follow this  
LOLYOU

cumpar LOLYOU

Recommended Posts

Tipul topicului : cumpar

Nume: samy

Varsta: 18 ani

Produs: unitate PC

Pret: maxim 500 lei

Metoda plata: oricare doriti

Calitate (nou / folosit): as prefera nou dardaca e folosita spuneti de cand o aveti

Alte mentiuni: unitatea sa poata duce jocul gta 4


76561198261809347.png

Skype: samoila123

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ba eu nustiu in rominia la mine aici sun calculatoare noi care valoreaza verzisori eu pe al meu am dat 15000.+ ca cind dau cu degetu pe ecran chiar se apasa cind dau sa apas ceva apesi pe ecra ca cum pe telefon cum apesi cu degetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

15000 moldovenesti , e diferit de 15000 ron


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi aveti lei si roni, e diferit, lei nu e acelasi lucru, aveti lei care au putina valoare si lei noi care se numesc ron care au multa valoare


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[glow=red]BA SAMY LA 500 LEI NU GASESTI PC CARE SA DUCA GTA 4 , POI PLM , PT GTA 4 TREBE 2-3 GB RAM PROCESOR PESTE 2, 5 GHZ , 15 GB MEMORIE DISK , SI PLACA VIDEO DE 512 MINIM DDR2 , NUMA RAMI DDR2 IS 200 LEI {SMILIES_PATH}/24.gif) + PLACA DE BAZA .PLM EU PE 10000 LEI MI-AM FACUT UN PC ULTRA MEGA PT GAMING , L-AM FACUT PE PIESE , 32 GB RAM DDR4 , PLACA VIDEO 8 GB DDR5 , HARD DE 3 TB , PROCESOR I7 DE 4 GHZ , CEL MAI SCUMP O FOST , ONITORU DE 34 INCH , CU 2000 LEI {SMILIES_PATH}/24.gif) , SI PROCESORU 1500 LEI {SMILIES_PATH}/1.gif DECI LA 5 MILIOANE NU GASESTI DECAT PE OLX.RO SAU OKAZII.RO {SMILIES_PATH}/24.gif))[/glow]


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...