Jump to content
Guest

Atentionare comportament

Recommended Posts

Guest

Ma adresez lui xXx.. GREEN ..xXX: nu are rost sa-ti fac reclamatie pentru ca esti la inceput. Ai facut abuz deja, te rog sa nu mai faci. De asemenea te rog sa citesti regulamentul: cum sa dai restrict awp 4, si pe langa asta nu stii ce face comanda. In regulament scrie bine numarul minim si maxim de restrictie,te rog citeste-l. Te-ai bagat peste votul de mapa a lu' Pizdis daca nu ma insel si l-ai anulat.

Daca un admin seteaza o harta sau executa vreo comanda, este strict interzis anularea comenzi  de catre alt admin.

Restrictia la awp se da minim 1, maxim 2 pe echipe, in functie de numarul de jucatorii pe echipa, de obicei armele sunt restrictionate automat, asa ca nu aveti nevoie de comanda restrictionarii.

Daca adminul are un comportament nervos sau agresiv (indifirent care este motivul) care afecteaza starea serverului sau jucatorilor atunci adminul risca pierderea accesului.(ai dat kick pe motiv "but").

Repet, nu e o reclamatie sau o amenintare, e doar un lucru de care,cred eu, ar trebui doar un semnal de alarma pentru ceea ce ai facut.

http://imgur.com/a/ZlfD2 http://imgur.com/a/bAEad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da aveti dreptate eu am citit regulamentul dar il mai citesc odata si daca e nevoie de mai multe ori mie acum imi este rusine de igreen ca i-am gresit...Scuze nu o sa se mai repete si ingerutz mersi pentru sfat...


vsdvsdf.png

Untitled-5.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

On 1/24/2017 at 9:57 PM, XxX..GREEN..XxX said:

Da aveti dreptate eu am citit regulamentul dar il mai citesc odata si daca e nevoie de mai multe ori mie acum imi este rusine de igreen ca i-am gresit...Scuze nu o sa se mai repete si ingerutz mersi pentru sfat...

orice problema o sa a, poti sa te adresezi la mine si te ajut sa o rezolvi. tc


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...