Jump to content
Redz

Cerere helper Reds

Recommended Posts

  • Nume: Andrei Catalin
  • Varsta: 17
  • Nume css: Reds
  • STEAM ID:  STEAM_0:0:1273555308
  • De cand joci css: De aproximativ 2 luni
  • Experienta de admin: Am fost admin , dar insa nu pe css ci pe cs 1.6 stiu ca e o diferenta dar mentalitate e aceias in principiu
  • De ce vrei avest grad: Sincer nu imi doresc gradul de helper, imi doresc admin pentru ca dese ori sunt pe server si nu e nici un admin on sau singurul care este on sta afk .
  • Cum ai aflat de server: De la @Ingerutz
  • Cat timp petreci pe server: Nu am un numar exact de ore , dar in jur de 4 ore sunt pe server zilnic 
  • Te intelegi bine cu lumea: Da , 
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: Adminii sunt egali cu jucatorii, nimeni nu este special .
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Andrei Catalin 
  • Gradul dorit ( detalii aici ) - Helper
  • Ore pe gametracker [ click ] -     https://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=Reds  ( Toate sunt ale mele )                                                                                     
  • Ai pus status pe skype: (188.212.100.209:27015 - css v34) ? - da
  • Skype ID: - andrei.catalin1332

 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc tuturor pentru sprijin , astept si alte pareri indiferent de care sunt .


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti-am lasat parola pe privat, sper sa fii si in continuare la fel de activ si sa nu incalci regulamentu.

:acc:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...