Jump to content
Obi

Cerere Grad - ObIto

Recommended Posts

Just now, Cristian.aka.LaGy said:

da dar ma mai joc si v34 :) cam de 2 saptamani , sunt pe locu 15 cred...

Bun. Hai sa nu facem chat ca avem deja unul.

Nu ai grad pe v34, nu lasi parere.(asta doar in cazul in care ai dovezi ca playerul care face cerere nu are un comportament bun pe server cand nu sunt admini) 

Atata timp cat nu ai grad pe v34, esti un simplu player acolo.


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 3/13/2017 at 6:44 PM, Bron✖ said:

Bun. Hai sa nu facem chat ca avem deja unul.

Nu ai grad pe v34, nu lasi parere.(asta doar in cazul in care ai dovezi ca playerul care face cerere nu are un comportament bun pe server cand nu sunt admini) 

Atata timp cat nu ai grad pe v34, esti un simplu player acolo.

daca face parte din stafful unui server al comunitatii atunci are dreptul sa lase parerea la orice alt server.

On 3/6/2017 at 9:39 PM, ObIto said:
  • Nume:Mihai
  • Varsta:16
  • Nume css:ObIto
  • STEAM ID: STEAM_0:0:1773533154
  • De cand joci css:3 ani aproape 4
  • Experienta de admin:2 ani cs 1.6 si 7 luni pe css v34
  • De ce vrei avest grad:Deoarece cred ca o sa ma descurc si deoarece as vrea sa ajut comunitatea si membri staff-ului
  • Cum ai aflat de server:Il stiu de mult de pe net
  • Cat timp petreci pe server:2-3 ore depinde
  • Te intelegi bine cu lumea:Eu zic ca da
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: [19.02.2017] Adaugata regula 25. In cerere grad la campul unde scrie "Dovada ca ai citit regulamentul adminilor" vei scrie ce reguli s-au adaugat si pe ce data.
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook:Mihai Valentin
  • Gradul dorit ( detalii aici ) -Helper
  • Ore pe gametracker [ click ] -         https://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=ObIto                                                                                
  • Ai pus status pe skype: (188.212.100.209:27015 - css v34) ? -Da
  • Skype ID: - zaidder1

 

Imi pare rau dar ai putina activitate si nu te pot accepta momentan. Te rog sa revii cu alta cerere cand o sa fii mai activ.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...