Jump to content
Gabby`

Propunere Steam id-uri

Recommended Posts

  • Nume pe server:Gabby
  • Propunere:Cand se conecteaza/pleaca un player de pe server sa nu mai arate in chat STEAM ID-ul, sau daca se poate doar Admini sa poata vedea
  • Beneficii:Nu sa-r mai fura Steam id-urie si nar mai fi banati playeri pe nedrept
  • Alte mentiuni:Am vazut pe serverele cu multi playeri nu se vad Steam id-urile cand se conecteaza.

gabrr.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna idee, dar cand nu e niciun admin on si e un codat si un alt player ii face demo si nu poate sa i ia id ca sa i dea la un admin cand intra sa i dea ban. Asa am facut eu azi, am facut demo si pe cand sa i iau id o luat ban de la consola.

Edit: Asa  cum a spus si Strypi unu codat care are changer poate vedea steam id.urile celorlalti playeri si tot nu se rezolva nimic.

Contra.

Edited by Rafi

 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

O idee foarte buna .


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un prieten de-a meu are steam id changer pe cs 1.6 si CS:S si mi-a zis el ca poate sa faca asa: Sa vada steam id-urile la toti de pe server , sa isi ia un steam id random si sa isi puna el ce steam id vrea, deci , nu ar prea avea rost...

Totusi :pro: daca se poate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, Gabby` said:
  • Nume pe server:Gabby
  • Propunere:Cand se conecteaza/pleaca un player de pe server sa nu mai arate in chat STEAM ID-ul, sau daca se poate doar Admini sa poata vedea
  • Beneficii:Nu sa-r mai fura Steam id-urie si nar mai fi banati playeri pe nedrept
  • Alte mentiuni:Am vazut pe serverele cu multi playeri nu se vad Steam id-urile cand se conecteaza.

Daca ai changer poti vedea steamid-ul oricarui jucator doar printr-o comanda in consola .


HMZbbb6.png

 

        

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cei care fac chestia asta trebuie pedepsiti ca sa scapam de ei, de asta e destul sa imi dati link sourcebans cu cel caare l-ati banat si re acolo pot afla mac adresa care e unica la fiecare placa de retea si dau ban pe mac, tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...