Jump to content
Gabby`

Pentru admini v34

Recommended Posts

Eu tot zic ca mi se pare problema este ca noi nu suntem activi cand sunt putini playeri, de exemplu nu doar o data am intrat pe sv imediat dupa scoala si ma jucam cu botii pana intrau playeri nu vreau sa zic ca anumite persoane sunt inactive din motive personala si inteleg asta dar acum serios suntem prea multi fara rost la 20 ( e un exemplu nu am numarat mebrii staf ) daca intr-o zi intra 5 maxim 7 membrii, nu as avea nimic impotriva si fim 15 membrii staff on, ba dar sa fim on nu doar cu numele . O sa fac un apel la fiecare membru staf care stie ca nu este destul de activi si o sa il rog sa se gandeasca daca chiar e destul de activi daca nu ii propun sa faca o retragere temporara fara sa tinem ciuda pe el sau ceva si sa revina cand isi rezolva probleme, da poate marginalizez acum dar de exemplu sensei si baunty care au grad mare pe sv sa le fie tolerata inactivitatea deoarece totusi ei sunt grade mari pe sv si nu putem fi toti helperi,admini si semi-god . 


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt activ zilnic,nu am un program bine stabilit dar incerc sa joc 2-3 ore pe server in fiecare zi.Parere mea este ca nu din lipsa adminilor nu sunt playeri pe server,pur si simplu playerii nu prea mai intra pe server-ul nostru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul intru pe zi cel putin o ora 2  cand scap de la serv si da poate nu ntru o zi maxim 2 .. ca muncesc 12 h si mi se acumuleaza .. multa oboseala daca ami joc si css a 2 zi la seerv nu fac fata ..asa ca ma scuzati daca nus destul de activ ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce sa vorbesti, nimeni din voi nu a raportat activitatea in topicu asta 

numa vorbe din voi.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...