Jump to content
BYSCHIOP

codatii isi fac de cap pe v34

Recommended Posts

http://www.girlshare.ro/3489801056.5     am aici un demo cu un codat, de pe v34. fiind nici un admin la ora asta, am decis sa fac un demo. poate iese ceva ;) ..  oricum, nu e singuru codat de pe v34 ;) mai sunt si altii, nu dau nume ca se supara staff-u. :)))

sper ca veti reusi ceva cu acest AHMED ! :)   daca nu ... sa fie sanatos care o mai juca pe v34.

 

 

PS: n-am stiut unde trebuie facut topicu. daca nu am facut unde trebuie, rog pe cineva sa-l mute.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Într-adevăr.Am jucat şi eu cam o oră/două pe v34 şi ce să vezi,codați.Am căutat un admin pe forum,nimic..Noroc cu un helper care i-a ținut în kick.Şi sunt mulți cei care te acuză de cfg,chiar şi din staff.Încă mai trebuie lucrat la staff şi sunt sigur că majoritatea îmi vor da cu şutul în fund că nu am ce căuta pe v34

 

JUST MY OPINION!!


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.girlshare.ro/3489801183  na poftim altul..    STITI CEVA BA !!! ! MA PISS PE  V34 VOSTRU  e plin de codati bagamias ceva in el de server.  e si de rahat ..facut...... adica daca dai o comanda de restrict la ceva  flash  awp,,  etc   ramane acolo pana o scoate careva.. se termina si harta si restrictia ramane acolo....  si daca este restrictie la awp   si tu vrei sa il cumperi.. banii ti ia, dar nu ti-l da. XDD atat de bine este facut porcaria aia de v34. XD plin de buguri si de codati.

am tot auzit ca sunteti buni, ca  clanul nuj cui e codat  etc..  acum va cred ca sunteti buni XD   codu e la putere mai ales si ca admin, nare cine sa iti dea ban

:))))).

daca as fi admin pe v34  as sta o zi intreaga pe sv.  din ora in ora as da cate un ban daca nu mai bine.

VA faceti de ras !=! baa.

da nu mai zic ma nimic.  ca si asa  dracu mai intra pe porcaria aia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, BYSCHIOP said:

http://www.girlshare.ro/3489801183  na poftim altul..    STITI CEVA BA !!! ! MA PISS PE  V34 VOSTRU  e plin de codati bagamias ceva in el de server.  e si de rahat ..facut...... adica daca dai o comanda de restrict la ceva  flash  awp,,  etc   ramane acolo pana o scoate careva.. se termina si harta si restrictia ramane acolo....  si daca este restrictie la awp   si tu vrei sa il cumperi.. banii ti ia, dar nu ti-l da. XDD atat de bine este facut porcaria aia de v34. XD plin de buguri si de codati.

am tot auzit ca sunteti buni, ca  clanul nuj cui e codat  etc..  acum va cred ca sunteti buni XD   codu e la putere mai ales si ca admin, nare cine sa iti dea ban

:))))).

daca as fi admin pe v34  as sta o zi intreaga pe sv.  din ora in ora as da cate un ban daca nu mai bine.

VA faceti de ras !=! baa.

da nu mai zic ma nimic.  ca si asa  dracu mai intra pe porcaria aia.

Ai grija cum vorbesti.

Inca o data si ai warn.


WWW.ELITEROYAL.ORG

Share this post


Link to post
Share on other sites

daia am propus eu acu ceva zile sa facem v89 steam only

si sa lasam non-steamer sa joace v34 cat vor iei


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nu toți nosteamerii sunt codați, o iau personal, eu nu am steam, dar îs mai curat decât mulți care joacă legit. Asta e, mulți nu au cum să fie on când sunt codați pe server...fie școală, fie muncă, pur și simplu nu e sincronizare, nu e vina nimănui.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, BYSCHIOP said:

http://www.girlshare.ro/3489801183  na poftim altul..    STITI CEVA BA !!! ! MA PISS PE  V34 VOSTRU  e plin de codati bagamias ceva in el de server.  e si de rahat ..facut...... adica daca dai o comanda de restrict la ceva  flash  awp,,  etc   ramane acolo pana o scoate careva.. se termina si harta si restrictia ramane acolo....  si daca este restrictie la awp   si tu vrei sa il cumperi.. banii ti ia, dar nu ti-l da. XDD atat de bine este facut porcaria aia de v34. XD plin de buguri si de codati.

am tot auzit ca sunteti buni, ca  clanul nuj cui e codat  etc..  acum va cred ca sunteti buni XD   codu e la putere mai ales si ca admin, nare cine sa iti dea ban

:))))).

daca as fi admin pe v34  as sta o zi intreaga pe sv.  din ora in ora as da cate un ban daca nu mai bine.

VA faceti de ras !=! baa.

da nu mai zic ma nimic.  ca si asa  dracu mai intra pe porcaria aia.

Mă simt atacat sa zic așa , dar nu ai idee ce compliment simt că ai făcut dacă te-ai referit la clanul meu . Și nu te lua de v34 că te asigur că e plin de oameni cu caracter înainte de toate . Asta e daca dai bani pe un awp și nu îl primești nu cred că ai dat bani reali pe el , poți să îți bagi tot ce vrei tu dar nu uita tot oameni suntem toți serverul pe care jucam nu ne definește pe noi . Da în funcție de server alegi pe cine ai in jurul tau . Și da îs de acord că trebuie lucrat la staff mereu trebuie și nu mă refer doar la noi pe toate serverele nu contează că e v34 sau v89 sau unul de 1.6 mereu e loc de mai bine . 

:*


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, MaSTeR said:

Ai grija cum vorbesti.

Inca o data si ai warn.

ma doare fix in cot de warnu tau, din cate VEZI !  nu am injurat , daca faceam asta se cenzura automat.

3 hours ago, Redz said:

Mă simt atacat sa zic așa , dar nu ai idee ce compliment simt că ai făcut dacă te-ai referit la clanul meu . Și nu te lua de v34 că te asigur că e plin de oameni cu caracter înainte de toate . Asta e daca dai bani pe un awp și nu îl primești nu cred că ai dat bani reali pe el , poți să îți bagi tot ce vrei tu dar nu uita tot oameni suntem toți serverul pe care jucam nu ne definește pe noi . Da în funcție de server alegi pe cine ai in jurul tau . Și da îs de acord că trebuie lucrat la staff mereu trebuie și nu mă refer doar la noi pe toate serverele nu contează că e v34 sau v89 sau unul de 1.6 mereu e loc de mai bine . 

:*

man eu nu am dat numele clanului, dar daca te simti, e problemata... si nu ma iau de oamenii cu caracter, ma iau de copii  aia fara minte sau oameni care 'triseaza'.

si da ai dreptate in functie de sv aleg pe cine am in jurul meu,,, sincer prefer unde sunt mai putini 'codati' de care ai o data la 3-4 sapt. decat  la fiecare ora. ca oameni buni si de treaba sunt, si pe v34 si pe v89, poate si in alta parte, dar inca n-am ajuns.

4 hours ago, Marian said:

Nu toți nosteamerii sunt codați, o iau personal, eu nu am steam, dar îs mai curat decât mulți care joacă legit. Asta e, mulți nu au cum să fie on când sunt codați pe server...fie școală, fie muncă, pur și simplu nu e sincronizare, nu e vina nimănui.

n-o lua personal ca nu am zis nimic de steam-eri si nonsteam-eri.DA  stiu ,ulta lume sunt si ei ocupati,treburi, etc.  dar nu cred ca e vina nimenui, aica eu vreau sa intru sa joc si eu, si nu pot din cauza unor cheateri,care tu ca jucator nu ii poti face nimic, decat sa ii umplii frigideru daca il are gol :) + ca din cate stiu eu :) si v89 (serveru nostru). nu este steam-on. deci si la noi sunt codati, doar ca noi ii 'executam'  repede,, nu ii aducem in comunitate si le dam admin, sau helper. |:|  (nu ma refer la tine) ;)

 

3 hours ago, Pensionar said:

Succes cu V89 Steam-Only, eu rămân Non-Steam. 
Codați vor fi mereu, indiferent de situație, am învățat asta pe propria piele. 

codati vor fi mereu a asta e clar.  dar trebuie sa fie si cineva sa se ocupe de ei, ca asa ne bagam toti cod si ne batem pe care are codu mai bun si n-o sa mai fie vorba de nici un bulan, noroc, intuitie, skill sau cum vrei sa ii spui tu.

 

 

 

parerea mea este cei de pe v34  ar trebui sa fie cei mai multi admini stricti si corecti nu doar de dragu de a fi. unii nu toti, va simtiti asta e :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

toate serverele de v34 au problemele astea, nu ai cum sa rezolvi, doar daca se vor face mai multe cereri de admin atunci poate se va mai rezolva  ceva, asa ca incurajati lumea sa faca cerere grad ca se dau free.

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...