Jump to content
Rafi 7k.

Cerere G.Mod Rafi

Recommended Posts

  • Nume: Dumitru 
  • Prenume: Rafael
  • Varsta: 15, 16 fac anul asta in vreo 3 luni
  • Experienta de moderator global: Cu clanul ma descurc, dar mai invat pe parcurs.
  • Motiv: Sunt tot timpul pe forum, si nu mai este niciun G.Mod + vreau sa ajut comunitatea cu cat pot.
  • Ce face un moderator global pe forum?:  Pastreaza informatiile actualizate, verifica sa fie respectat regulamentul forumului , ajuta noii useri . Pe langa asta au grija de activitatea  moderatorilor pe sectiune si daca acestia isi fac treaba in mod profesional .
  • Alte mentiuni: In legatura cu varsta, anul asta fac 16 ani, dar in vreo 3 luni si m.am gandit sa fac cererea ca oricum pot zice ca 'teoretic' am 16. 
  • Multumesc anticipat.

 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

@Rafi #HyperX din punctul meu de vedere tu ești unul dintre cei care iubesc comunitatea, ai făcut o greșeală în trecut dar cu timpul cel puțin mie mi-ai demonstrat că ai regretat și chiar încerci să ajuți constant. Unii poate nu ai observat dar și prin simplul fapt că aduci membrii noi in clanul tau care sunt din afara comunității, acest lucru este de lăudat . 

Poate nu ai tu o vârstă sau multă experiență în spate dar toți învățăm din mers că sa zic așa . 

Doar un sfat am pentru tine să lași orgaliul puțin mai moale și să judeci mereu în ansamblu nu lua o decizie pe loc dacă nu e necesar .

În rest ce sa zic un big pro și cred că se și înțelege de ce :)


 5awz_Kpk.png fasx.png 

                                  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: Mi-ai demonstrat inca de cand te-am cunoscut pe v34,ca esti un om care poate ajunge sus.Chiar daca ai avut o greseala in trecut,mereu e loc de a 2-a sansa. BIG UP! 


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro-om cu,capul pe umeri chiar meriți acest grad. 


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:pro:

decand am facut cunostita ma inceleg super cu tine :)

cum azis si @Redz  daca mai lucrii putin cu orgoliu vei ajunge mai departe nu doar aicia :)

 

 

 

EDIT : super tare baieti :) imi place si vreau sa va laud ca nu ati lasat doar un PRO :)


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:pro:

"Drăguță. De treaba." :)


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:acc:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...