Jump to content

Recommended Posts

Deci e hurricane pe care il stiu sau e scooby doo?

Macar v-ati uitat pe demo sau comentati doar ca sa nu taceti?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze ca ma bag, eu m-am uitat pe demo si eram si de fata cand l-a facut, si cam toate gloantele se duc pe cap...

Si app, e acel JUNI, care facea cfg cu Kurlz


 

 

0gpY7WP.png

 

*SpIkE* - Elitepower.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

să spun si eu ceva ... , @NicoLae™ , ai admin ... ok ? ,  1.  de ce il lasai pe DORU să injure ca un spart ? huh ?  2. cine era DORU să-i facă control mă..... voi nu știți sa recunoașteți un codat nici cu demo ,3.  @HURRICANE nu cred ca-r folosi ceva intrucât și mie mi-se intampla faze deastea uneori + ca cu deagelu' e "izi" de tras la cap !                      

                     

                                                                                                                              !  n-am nimic cu nimeni , doar imi spun părerea ;) !


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1. Nu fac cfg uri cu kurlz . nu am treaba cu el , doar joc mix uri cu el pe steam atata tot , asta nu inseamna ca fac cfg uri cu el 

2. Pe demo , ala e aim? :)) daca si ala e aim cum se vede pe demo e clar ..

spike nu te-am vazut odata sa joci css mix uri sau sa te vad pe vrun sv pe css steam , pe go am jucat amandoi pe public la elite si cand avea elite u parca sv de 1-1 , erai in fiecare noapte atat 

in res css steam mix uri cu rusi si astea nu te-am vazut 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe demo trebuie sa se vada clar dovada, ceea ca se duc aproape toate gloantele pe cap nu inseamna ca are cod, poate are vechime mare pe jocu asta si stie cum sa traga, cand o sa aveti dovada clara atunci sa dati ban, dar sa presupa ca cineva are cod o poate face oricine, aici nu stam cu presupunerile.

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...