Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, Cristian.aka.LaGy said:

nu cred , tie ti-ar conveni să vină un ciumpalac de " 2 lei 50 " sau mai bine spus , o borătura drq de copil sa te faca-n toate felurile ? :):):D 

Stii macar pentru ce am a fost banat? Voi crezeti ca am cod si va injuram, ca voi sunteti asa slabani ca comentati, bine am o vazut cat esti activ =)) http://m.imgur.com/R0oUtEC mare activ ca in 8 zile nu ai intrat pe css wow cel mai mult activ, noi respect L-avem meritat, tu l-ai donat, noi avem facut de treaba pentru 4 ani si nu credem mare, tu crezi ca ai facut mai mult decat noi veterani, dar nu ai facut nimic, tot vad serveru cu boti, vrei faci de treaba faci server full, dupa zic ca ai facut Ceva pentru comunitea asta, ah nu stiu daca ai alzhaimer, sunt italian si nu vorb Roman ;), la fel daca un roman incearca sa voarbe italian, nu stie sa vorbe, poate ai gura mare cu toti, dar cu mine nu ;) sper ca ai inteles 


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

3 minutes ago, JhOn said:

Topicul asta nu are rost. Chico puteai sa vorbesti cu green in privat  sa ii scoata gradul fara atata cearta si scandal...

am vorbit cu el

si el azis sa pun acest topic

 

nu e certa

da vad ca pamaj mai doreste un ban :) sa se calmeze sa vada ca tot banat merita !!

si pamaj dece minti

esti bulgar !!!


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 minutes ago, ChicoTheMachine said:

am vorbit cu el

si el azis sa pun acest topic

 

nu e certa

da vad ca pamaj mai doreste un ban :) sa se calmeze sa vada ca tot banat merita !!

si pamaj dece minti

esti bulgar !!!

Wtf, omu e italian :/ 

Are trasaturi indiene sau cv de genul, dar el traieste in italia si vorbeste italiana, si traieste in familie italiana, deci e italian, si e de apreciat ca scrie destul de bine in romana


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, ChicoTheMachine said:

daia scrie la el pe profil bulgaria :D e totul oki

buna dimineatza howly :D

L-ai auzit cum vorbeste? Eu da si crede-ma ca e Italian.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xzibitz e bot , iti mai zice ceva dar in gluma eu niciodata nu am putut sa ma supar pe el pentru ce mi-a zis deoarece niciodata nu a vorbit serios. Xzibitz e vechii si prin faptele lui si-a gasit un loc foarte aproape de iGreen si de restul in aceasta comunitate. My friend e el . Imi place sa joc cu el chiar daca numa se joaca cu mine, numa cu deagle :D 


SEMNATURA.jpg

semnatura froum 33 ...png

SEMNATURA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

44 minutes ago, xzibitZ. said:

We chico si ce daca esti top 1 pe gametracker? Bravo tie ca stii sa shimbi mapele si o sa dai ban la oameni gg!

Eu te inteleg ca cand ai un grad mare te simti ca superman e ceva normal... eu cand aveam co.founder tu nu aveai nici o grad aici, cand eu eram lider ELITE ceva ca tu nu poti sa fii nicodata nici daca dai bani pentru ca tu ai donat pentru gradele tale.

Eu am avut Founder pe server, Co-Founder pe forum si am fost lider la clan, am avut responsabilitatea maxima acolo, am acceptat sau respins lumea care facea cerere un grad sau clan... tot asta fara bani + ca sunt spaniol si nu stiu bine limba... iGreen stie bine ce am fost si ce am facut aici, am luat bataie cu multi, am facut busteduri, am ajutat mult pe Green cred eu.. cand toti s-au dus in... eu am ramas cu Green.

Acuma vii tu cu topicu asta? E bine nu zic nimic ai varsta buna 30 ani si esti fata la calculator e ceva tare, multe orele pe sv.. n.ai csf in viata asta se vede, eu lucrez nu mai am mult timp de css... asta stie Green cand am timp sunt on pur si simplu.

+ aici e un pic diferit viata, e bine nu zic ca nu... dar trebe sa luzcrezi daca vrei sa ramai in viata asta.

Stiu ca pentru multi sunt codat infect, jeg.., etc etc, e bine asta e nu pot sa fac nimic.. care ma stie ma stie bine cum sunt. Stati voi aici cand am stat eu ca cand so dus Zax sa faca comunitatea lui s-au dus toti la el... dar dupa iara au venit aici.. lumea e asa inteleg dar nu tot e "GRADELE MARE" eu am stat 4+ ani aici si am respectat la toti de aia inca sunt aici!

CAND SA FACI CE AM FACUT EU PENTRU GREEN O SA MA DUC EU SINGURR DE AICI, BAFTA SI RESPECT!

 

respect frate, respect, el face treaba doar cand da ban la mine ca si pe css steam sunt codat infect =)), xzibit a facut full serveru de css v34, tu nici ai incercat sa faci full ala de css steam.

 


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

40 minutes ago, xzibitZ. said:

We chico si ce daca esti top 1 pe gametracker? Bravo tie ca stii sa shimbi mapele si o sa dai ban la oameni gg!

Eu te inteleg ca cand ai un grad mare te simti ca superman e ceva normal... eu cand aveam co.founder tu nu aveai nici o grad aici, cand eu eram lider ELITE ceva ca tu nu poti sa fii nicodata nici daca dai bani pentru ca tu ai donat pentru gradele tale.

Eu am avut Founder pe server, Co-Founder pe forum si am fost lider la clan, am avut responsabilitatea maxima acolo, am acceptat sau respins lumea care facea cerere un grad sau clan... tot asta fara bani + ca sunt spaniol si nu stiu bine limba... iGreen stie bine ce am fost si ce am facut aici, am luat bataie cu multi, am facut busteduri, am ajutat mult pe Green cred eu.. cand toti s-au dus in... eu am ramas cu Green.

Acuma vii tu cu topicu asta? E bine nu zic nimic ai varsta buna 30 ani si esti fata la calculator e ceva tare, multe orele pe sv.. n.ai csf in viata asta se vede, eu lucrez nu mai am mult timp de css... asta stie Green cand am timp sunt on pur si simplu.

+ aici e un pic diferit viata, e bine nu zic ca nu... dar trebe sa luzcrezi daca vrei sa ramai in viata asta.

Stiu ca pentru multi sunt codat infect, jeg.., etc etc, e bine asta e nu pot sa fac nimic.. care ma stie ma stie bine cum sunt. Stati voi aici cand am stat eu ca cand so dus Zax sa faca comunitatea lui s-au dus toti la el... dar dupa iara au venit aici.. lumea e asa inteleg dar nu tot e "GRADELE MARE" eu am stat 4+ ani aici si am respectat la toti de aia inca sunt aici!

CAND SA FACI CE AM FACUT EU PENTRU GREEN O SA MA DUC EU SINGURR DE AICI, BAFTA SI RESPECT!

 

 

ce ai avut si ce nu ai avut ce esti si ce nu esti

este bla bla

 

la tot ce ai avut ai avut si BAN !!! de bun cu comunitatea ce erai ;) 

da si eu lucru da totusi am timp sa ma ocup de pasiunea mea css ( bine de aprox 2 saptamanii nu prea mai am timp pentru ca lucru cate 12 ore + pentru 3-4 persoane , si am un post de munca foarte inportant )

 

crede-ma ca am facut mai multe, ca am mai multe posibilitate decat ai avea tu vreo-data :) da o sa mai dureze pana cand incelegi tu asta :)  poate mai trebe sa traiesti si tu ceva ani inplus sa inveti asta de la viata :) 

 


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

4 minutes ago, ChicoTheMachine said:

 

ce ai avut si ce nu ai avut ce esti si ce nu esti

este bla bla

 

la tot ce ai avut ai avut si BAN !!! de bun cu comunitatea ce erai ;) 

da si eu lucru da totusi am timp sa ma ocup de pasiunea mea css ( bine de aprox 2 saptamanii nu prea mai am timp pentru ca lucru cate 12 ore + pentru 3-4 persoane , si am un post de munca foarte inportant )

 

crede-ma ca am facut mai multe, ca am mai multe posibilitate decat ai avea tu vreo-data :) da o sa mai dureze pana cand incelegi tu asta :)  poate mai trebe sa traiesti si tu ceva ani inplus sa inveti asta de la viata :) 

 

si ce inseamna daca a fost banat? nu cred ca tu ai avut mai multe sanse de xzibit =]] ca el a iesit si a revenit pe forum si server vreo de 5 ori, si tot cu founder, am o avut vreo 5 sanse dar le am o pierdut ca injuream si ma credeam mare cand aveam owner pe serveri si administrator, acuma green nu imi da inapoi gradele sigur, si aveam donat doar pentru semi god si moderator ;) si am o ajuns acolo fara donatie, ca avem facut multa treaba. sincer prefer cand era zaxxyxax si yassir in locu tau chico.

tu ce ai facut?

Edited by reserve.

 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

6 minutes ago, reserve. said:

 

tu ce ai facut?

asta nu cred ca este treaba ta ce am facut eu pentru comunitate :) + ca nu am dece sa ma laud ;) 

si mai ales ca nu trebe sa ma explic la nimenii din afara de igreen ;)

 

 

crezi ca primeam acest grad ca nu am facut nimic ??? bine ca iti inceleg logica

 

tot imi povesteti de trecut , trecut e trecut, presentu si vitoru conteaza ;) 

si daca nu te potolesti ajungi unde mai ai fost acu 3 luni ;)  nam chef de discutii ce si cum , cand va intra igreen xzibit va fii degradat !!! gata altceva nu mai de zis si niti de discutat

nam nevoie sa ma laud sau sa ma dau mare cu ceva

 

este de ajuns sa vezi ca am gradu de co founder , si daca incepi sa iti bati joc de mine trebe sa suporti echo-u

 

zi faina

 

 


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

7 minutes ago, ChicoTheMachine said:

crezi ca primeam acest grad ca nu am facut nimic ??? bine ca iti inceleg logica

 

de ce ai facut ceva pentru comunitea asta? =))


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...