Jump to content

Recommended Posts

titlu spune totul

 

care sa intreaba dece

 

pentru ca sa ia cu mine in gura fara sa aibe dreptu ,

pentru ca nu stie sa respecte!!!!


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

din pacate nu imi pasa ce tip e el

 

da eu stiu ce fac de 2 ani pentru comunitate si asa doresc putin respect

nu sa incerce sa ma faca de cacat sau alte idei sadice care le poate are el


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

da :))) xzibitz e un borac ofticat care injura pe orcine , cn stie dc? ca nu stie sa respecte un om mai invarsta!


         

 138.png

                                 

76561198010309360.png

 

 

 

                                      

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Marian said:

În ziua de azi respectul se câștigă pe merit, nu prin vârstă, apropo.

nu cred , tie ti-ar conveni să vină un ciumpalac de " 2 lei 50 " sau mai bine spus , o borătura drq de copil sa te faca-n toate felurile ? :):):D 


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

8 hours ago, Ràgñàr™ said:

da :))) xzibitz e un borac ofticat care injura pe orcine , cn stie dc? ca nu stie sa respecte un om mai invarsta!

nu e vorba de varsta

e vorba de fapte 

1 hour ago, Marian said:

În ziua de azi respectul se câștigă pe merit, nu prin vârstă, apropo.

nu vorbesc de varsta

vorbesc la ce am facut pentru comunitate

da de citit nu cititi va certati ^^

 

 

NU am primit acces gread de co-founder fara niti un motiv asa ca vedeti de treaba voastra sau datim motive sa va degradez pe toti sa aveti pic de obraz


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Sincer Chico eu imi impart respectul pentru fiecare membru al comunitatii... si te respect mult pe tine si ca supeior dar si ca egal ,dar nu cred ca esti Dumnezeu sa dai tu la oricine downgard chiar daca ai un motiv, oricare ar fi acela. Eu zic sa te ridici la gradul care il ai si sa nu de superi asa repede, deoarece un co-founder ar trebui sa fie mult mai rezistent la injuri(sau ce ti-a facut xz.) la adresa lui deoarece asa s-ar duce comunitatea pe apa sambetei , ca ar incepe sa dea ban la cei care il enerveaza. Si eu cred ca iGreen este singurul cu dreptul de a da downgrad la staff-ul forumului si serverului!


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, ChicoTheMachine said:

nu e vorba de varsta

e vorba de fapte 

nu vorbesc de varsta

vorbesc la ce am facut pentru comunitate

da de citit nu cititi va certati ^^

 

 

NU am primit acces gread de co-founder fara niti un motiv asa ca vedeti de treaba voastra sau datim motive sa va degradez pe toti sa aveti pic de obraz

Si xzibit avea co-founder stai linistit, si El a facut treaba, tu ai donat pana administrator sau co, nu stiu cu care fapte vorbi pentru sa cineva merita respect din tine, Nici nu intri pe server, si nu stiu cine te crezi pentru sa dai degrade la noi, esti co-founder, nu esti founder green a decizia de tot, nu cred ca esti sefu supremu, e lumea de v89 ca te pupa, asa lagy pentru ca esti co-founder, asta respect ai meritat din el? Voi sunteti nearby de elite nu stiiti mult, ieri lagy in topic de baschiop zice ca e aici de 5 luni, wow mult decat là mine si xzibit ca e 4 ani ca suntem aici,si avem facut treaba noastra, asta e nostru respect ;), tu ai respect doar pentru un grad, pa.

Edited by reserve.

 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Oricum si asta e un topic cam fara rost ca si ala al lui Byschiop...poti pur si simplu sa ii dai warn sau ceva fara topic, ca iar se ajunge la certuri, dar na.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Marian said:

Oricum si asta e un topic cam fara rost ca si ala al lui Byschiop...poti pur si simplu sa ii dai warn sau ceva fara topic, ca iar se ajunge la certuri, dar na.

Marian,ai citit ce a spus Chico? Nu are permisiile puse la grad.Deci nu poate acorda un warn,nici măcar un lock..


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Marian said:

Am inteles, dar nu trebuia topic, stim toti la ce se ajunge...eu am dat doar un exemplu, putea sa vorbeasca in privat cu cineva cu acees sau ceva.

ba trebuia ca azis igreen

 

si va primi downgrada nu va bateti capu :)

 

1 hour ago, reserve. said:

Si xzibit avea co-founder stai linistit, si El a facut treaba, tu ai donat pana administrator sau co, nu stiu cu care fapte vorbi pentru sa cineva merita respect din tine, Nici nu intri pe server, si nu stiu cine te crezi pentru sa dai degrade la noi, esti co-founder, nu esti founder green a decizia de tot, nu cred ca esti sefu supremu, e lumea de v89 ca te pupa, asa lagy pentru ca esti co-founder, asta respect ai meritat din el? Voi sunteti nearby de elite nu stiiti mult, ieri lagy in topic de baschiop zice ca e aici de 5 luni, wow mult decat là mine si xzibit ca e 4 ani ca suntem aici,si avem facut treaba noastra, asta e nostru respect ;), tu ai respect doar pentru un grad, pa.

da ai uitat sa spui, ca ati fost de cate ori banati ??? dece ??? bine ca ne incelegem ;)

Edit: stii ce observ ca niti tu niti xzibit aveti ore ca mine pe niti un server !!! asa ca nu te trezi tu si imi povestete mie ca tu in " 4 ani " de activitate nu ai mai multe ore ca mine ....


 da sa vede cine nu e on

https://www.gametracker.com/server_info/css.eliteroyal.org:27015/top_players/

daca nu incelegi la ce ma refer , 610 ore pe server !!!

asa ca intai gandeste apoi vorbeste

mia trebuit 10min sa inceleg ce vrei sa spui tu acolo in limba ta :wub::P


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...