Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, reserve. said:

de ce ai facut ceva pentru comunitea asta? =))

 

13 minutes ago, ChicoTheMachine said:

 

si mai ales ca nu trebe sa ma explic la nimenii din afara de igreen ;)

 

pentru ca am putut si am vrut ;)


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Chico, dacă te superi așa ușor și încerci să sapi pe fiecare, atunci e cam aiurea situația. Hai să ne găsim fiecare un coechipier de ceartă, ne înjurăm în privat, după care ăla care se enervează primul face topic pe forum și cere downgrade...spune și tu dacă nu e ca la grădiniță.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Marian said:

Chico, dacă te superi așa ușor și încerci să sapi pe fiecare, atunci e cam aiurea situația. Hai să ne găsim fiecare un coechipier de ceartă, ne înjurăm în privat, după care ăla care se enervează primul face topic pe forum și cere downgrade...spune și tu dacă nu e ca la grădiniță.

da cine sa injurat in privat ???

 

nu e vorba de suparare

e vorba ca nu las un pusti care inca doarme la mama acasa sa imi sara pe nas !!! pentru asta ii voi da degradare sa el invat minte sa nu mai fie magar , puteam sa el banez sa nu mai el vad !!!


daca doresti sa incepi sa farmezi bitcoin -  situri platesc 100%

200x200.gif

betfury.io
 

Win Free Bitcoins every hour! - www.freebitco.in

2_300x600.gif

 

cloud miner in test...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Xzibitz e un membru al comunitatii vechii.Il stiu decand juca si avea in ELITE gradele 123 si juca si facea pe totii. V34 cu aparitia lui s-a mai populat ca totii il saluta pe Xzibitz cand intra pe server. Sunt zile cand joaca numa botii pe STEAM am vazut treaba asta , Xzibitz a facut treaba buna cu Css v34 dar Chico cu sv de STEAM ....mai putin.


SEMNATURA.jpg

semnatura froum 33 ...png

SEMNATURA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 minutes ago, NicoLae™ said:

Xzibitz e un membru al comunitatii vechii.Il stiu decand juca si avea in ELITE gradele 123 si juca si facea pe totii. V34 cu aparitia lui s-a mai populat ca totii il saluta pe Xzibitz cand intra pe server. Sunt zile cand joaca numa botii pe STEAM am vazut treaba asta , Xzibitz a facut treaba buna cu Css v34 dar Chico cu sv de STEAM ....mai putin.

putin sau nimic?, xzibit a facut pe css v34, eu pe csgo, si tu esti aici sa te lamentezi pentru xz

Edited by reserve.

 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

18 minutes ago, NicoLae™ said:

Xzibitz e un membru al comunitatii vechii.Il stiu decand juca si avea in ELITE gradele 123 si juca si facea pe totii. V34 cu aparitia lui s-a mai populat ca totii il saluta pe Xzibitz cand intra pe server. Sunt zile cand joaca numa botii pe STEAM am vazut treaba asta , Xzibitz a facut treaba buna cu Css v34 dar Chico cu sv de STEAM ....mai putin.

;) Este si normal ca serverul de v34 sa fie mai populat , el a fost primul server de pe aceasta comunitate  , si majoritatea stiu numai de el ,, ;)


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, ChicoTheMachine said:

cand va intra igreen xzibit va fii degradat !!!

De ce cand intra iGreen ,xz. va fi "degradat" ? Ca asa vrei tu?... Nu inteleg !

Vreau sa vad in acest topic inutil un mesaj de la iGreen cum ca xz. va fi "degradat" ! Si apoi mai vorbim !


giphy.gif

giphy.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

33 minutes ago, Cristian.aka.LaGy said:

;) Este si normal ca serverul de v34 sa fie mai populat , el a fost primul server de pe aceasta comunitate  , si majoritatea stiu numai de el ,, ;)

Elite a fost mai mereu cunoscuta pe css, nu conteaza ce versiune, v34 sau v89.

V89 acum 1 an jumatate, era si el destul de populat.


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, Howly☆ said:

Elite a fost mai mereu cunoscuta pe css, nu conteaza ce versiune, v34 sau v89.

V89 acum 1 an jumatate, era si el destul de populat.

Știu dar mulți dintre ei s-au mutat pe GO :) cred...


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

4 hours ago, Cristian.aka.LaGy said:

;) Este si normal ca serverul de v34 sa fie mai populat , el a fost primul server de pe aceasta comunitate  , si majoritatea stiu numai de el ,, ;)

Vorbi prea mult elite a fost pe v34 dupa a inchis, sa dus pe v89 si dupa a revenit pe v34


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest

Cata ura, numai sa aruncati cu pietre unul in altul stiti. In loc sa va concentrati energia pe certuri, mai bine faceti ceva benefic pentru comunitate/ pentru voi insiva. Make love,not war!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca sa va spun pe aia dreapta chico xzibit si pamaj va certati aiurea fratilor stiti ce imagine faceti serverului cand vede lumea pe forum ca va certati una de tot cacao eu zic sa nu mai faceti posturi destea sa va certati cat vreti in privat sau daca nu va suportati nu va vorbiti coaie e mult mai ok decat sa faceti posturi destea fara rost! Atat am avut de spus va doresc o zi buna!


BA9gdX2.png

UgTAgNS.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

35 minutes ago, HeT.h said:

ba da ce va place sa va pupati in cur, ba unu pe chico, ba unu pe xzibit, ca lasati in plm pe ei doi ca despre asta e topicu ,nu sa sariti voi ca niste prosti si sa dati din gura si sa intrebati de ce. Daca xzibit va fi degradat inseama ca nu a facut ceva bine, daca nu va fi inseamna ca chico a luat-o prea in serios, ce "cenzura" mea sarati voi aci cu gura ba pe unu ba pe altu ? taceti dracu odata si lasatii sa vedem finalul, gaietelor. 

Imi place cum gandesti =))) 

Cum am mai spus , topicul asta nu isi are rost  , daca xz a facut ceva rau igreen o sa ii scoata gradul , ce atata cearta aici ? 

Mai aveti putin si faceti 3 pagini la un topic in care se discuta despre un membru al comunitatii...

T.C pana vine green.


 

 

pq_Hh0_DE.png

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...