Jump to content
harambe

Prezentare HARAMBEEEE

Recommended Posts

Nume Real: Ioniche Adrian
Vârsta: 13
Locația: Iasi
Ocupație: CSGO scripting si support tehnic al unei comunitati 
De unde ai aflat de EliteRoyal?: De la niste prieteni
De ce ai ales EliteRoyal?: Incerc sa o ajut cu supportul tehnic si scripturile free facute de MINE
Ce parare ai despre comunitate?:  mehh se poate si mai bine, macar domeniul .ro si ceva mai multe servere de csgo :D
Pe ce server al comunitatii joci? am jucat 2-3 minute pe csgo si dupa am iesit ca am vazut ca a avut !ws free si nu aveau !gloves 

Cu ce nume joci?: haramne
Interese: scripting si basket

Ai vreo propunere?: DA! Luati un domeniul .ro chiar daca e scump, se merita :D, si nush luati ceva dns , si la post-uri faceti ca notify me  of replice sa fie automat pe ON si nu pe OFF
O descriere a ta: Perseverent, amuzant ,SUPER iNALT , si cu parul  lung XD

O poza cu tine (optional): http://imgur.com/a/7a7Tt

Profil facebook (optional):  https://www.facebook.com/ioniche.adrian

Skype (optional): nu folosesc
Alte precizări?: Da , va pot oferi suport tehnit BUN BUN pentru  CSGO si niste pluginuri configurate bine$$$$$$$$

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome.


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Băiete, hai că îți zic direct, că ceilalți nu au curaj văd. Contează ce domeniu are forumul? Cauți să stai pe o comunitate a cărei valoare e determinată de prețul hosting-ului sau ai venit aici să cunoști oameni de treabă și să te distrezi? Lasă arfele astea cu suportul tehnic și nu știu ce că nici buletin nu ai, zic și eu. Pace.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit. Altu ca alti care se caca pe ei ca nu este !gloves pe server deja faceti atacuri cerebrale ca este !ws dar nu este gloves. Daca vrei sa sti a fost poate vei dormi mai bine dar a fost scos din cauza unei probleme cu pluginul.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

12 hours ago, harambe said:

DA! Luati un domeniul .ro chiar daca e scump, se merita :D, si nush luati ceva dns

avem domeniu .ro :/

incearca sa intri pe eliteroyal.ro si vezi, cred ca era prea greu sa verifici singur :)

DNS? ce dns? :D , toate serverele au dns, chiar si forumu, tu nu intri pe forum prin ip, tu intri prin dns, eliteroyal.org / .ro fiind dnsul :)

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Deci sa înțeleg ca ai plecat de pe sv doar pentru ca nu mai are gloves? Pai ai degand sa ramai sau ai făcut topic sa zici tu aici ca te ocupi cu "csgo scripting și suport tehnic"? :/ mie așa îmi pare.

 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, harambe said:

Alte precizări?: Da , va pot oferi suport tehnit BUN BUN pentru  CSGO si niste pluginuri configurate bine$$$$$$$$

nu ma pricep la servere, niciodata n-am lucrat la un server, nici nu stiu ce e un plugin. :X

dar in orice caz apreciez intentia :D


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...