Jump to content
Sign in to follow this  
Kawse iNQ <3

Cerere Global Moderator - Williams

Recommended Posts

Salutare ! Am facut cererea aceasta direct la g mod , deoarece eu deja in trecut am fost moderator si pot spune dupa o asa zisa pauza , acum vreau  sa iau ca un fel de UP .

  • Nume:Chiriac
  • Prenume:Albert
  • Varsta:16
  • Experienta de moderator global:Nu as spune ca sunt cel mai bun , dar pot spune liber ca ma pricep .
  • Motiv:Imi doresc aceasta functie deoarece este o functia destul de mare , care se ocupa cu destul de multe lucruri pe forum si e o functie ce merita multa atentie . Aceasta functie trebuia sa o dobindesti in urma unei activitati destul de bune si prin seriozitate si maturitate .
  • Ce face un moderator global pe forum?:Un global moderator are grija de membrii comunitatii , se ocupa de diferite intrebari si are grija si de moderatori .
  • Alte mentiuniMultumesc ca ati citit aceasta cerere !

 

 

 

 

Inainte d3 a vota cititi va rog ce am scris mai sus de cerere . MS


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aceasta functie trebuia sa o dobindesti in urma unei activitati destul de bune si prin seriozitate si maturitate .

Tu ai spus-o. 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Bron✖ said:

Aceasta functie trebuia sa o dobindesti in urma unei activitati destul de bune si prin seriozitate si maturitate .

Tu ai spus-o. 

Barosane , cred ca sunt destul de activ , serios pe forum . Atat ce tine de mod , am avut , tu stii .

Am fost mod demuuult prin 2016 ... daca ma mai tin minte veteranii.


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, nu contează că ai avut moderator, trebuie să ai în prezent ca să poți face up, și eu am avut administrator, hai să fac și eu cerere la co-fondator acum :)) Nu merge așa.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu personal ti-as inchide cererea si as astepta pana o faci de moderator. Nu conteaza ce vechime am avut,Howly a fost Administrator si apoi a inceput de joc din nou. Asa ca oricum CONTRA. Toti incepem de jos


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Omule eu stiu ce detineai,ce detineau multi de pe comunitatea asta,dar sincer nu ma prea intereseaza ce ai fost. Trecutul nu mai este luat in considerare decat prezentul si viitorul


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...