Jump to content
RAKENZO[BAUNTY.]

Control r0uNNN1k [ Kenzor ] - Iarasi , voi decideti .

Recommended Posts

8 minutes ago, Howly☆ said:

Oricum, cat v-ati contrazice, 90% dintre voi aveti cfg =))

Sunt de fps :))

Nu văd ce probleme ai avea cu fps în css. Adica pana și cartoful meu mă duce în 250 fps..


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

23 hours ago, Howly☆ said:

Oricum, cat v-ati contrazice, 90% dintre voi aveti cfg =))

cred ca 100% avem toti ca fara cfg nu poti rula cs, poate modificat, dar eu astept oricand control poate mai scadem din procentaj......


36ssSd1.gif 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nici macar nu am css in calculator. Nu am cfg

#REKT

 


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

7 minutes ago, TheGuardiaN said:

Eu nici macar nu am css in calculator. Nu am cfg

#REKT

 

Dar ai csgo. Și ăla are fișiere .cfg ;)


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, KeNzOr # EliteRoyal said:

in fine dar nu foloseam nimic.....+ca pe server nu aveam cfg .Cfg-ul ala care l-am cerut nu era pentru mine. Am intrat doar sa vad ce cerau in foldere dar na

daca iti mai face o data control si gaseste ceva atunci o sa fiu nevoit sa iti scot toate gradele, sterge tot sa nu iti gaseasca nimic sau dai reinstal la win


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

am  sters tot green

aveam sters tot

dar dau jump fara nimic 

ma jur ca nu foloseam cfg

am acum cfg de la pufu pentru fps

in fine mersi green

Cand mi-a facut baunty control erau sterse toate

M-am invatat sa dau jump fara cfg,apesi ctrl cand sari si ti tinta indreptata spre cap.Ce greu este


kenz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, Bron✖ said:

Sunt de fps :))

Nu văd ce probleme ai avea cu fps în css. Adica pana și cartoful meu mă duce în 250 fps..

Daaa, la toti sunt de fps =)))

cfg de fps everywhere =))

1 hour ago, Mr.Bean said:

cred ca 100% avem toti ca fara cfg nu poti rula cs, poate modificat, dar eu astept oricand control poate mai scadem din procentaj......

Nu te da mare destept, ca ziceam de cfg-uri modificate, si nu mai pot eu de tine acum ca joci default sau nu, nu-mi pasa, doar mi-am expus parerea fiind un fost jucator de css v34


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...