Jump to content

Recommended Posts

da zi ma ce ai pe suflet atat te tragi pe cur ca pe discord erai baiat rau si aici esti mielusel , ti-e frica sa nu-ti pierzi viata ? adica gradele , scz

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, SkyzzO said:

Mai aduc vreo 20 cu probleme dastea dar tac mai bine o las asa 

20 ce? Adu-i aici , ii astept. Imi iau hate pe nimic , hai ca-i ok :))

Poate lamurim ceva , sa nu mai fiti frustrati de ceva , totusi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt unele pareri absolut gresite. Ai o parere despre mine pe care ti-ai format-o ca na , ce sa faca si saracul Doli cand crede ca l-am facut taranel.

Am inteles si cu gandirea voastra , va faceti pareri din nimic, judecati persoane pe care nici nu le cunoasteti.

Poti sa nu te mai scuzi dand vina pe "pareri". Te-am inteles. Ceau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, nu se mai poate discuta nicăieri "între 4 ochi" . În primul rând, domnişoara Bianca. Nu cred că e corect să se primească un grad direct aşa "zburdat". Cât despre aşa jignire cu "ia cucu" este folosită de toți jucătorii de pe Source, cât şi de admini. Nu are rolul de a jigni persoana căruia îi este adresată această "sintagmă". Dacă tu ai luat-o de prost gust, nu am ce-ți face :D O seară frumoasă.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parcă ați fi la grădiniță ........ nu găsesc rolul acestui topic..... câtă maturitate.... în loc sa rezolvați personal,stați aici ca babele să mai ziceți și de îla și de celălalt. , să-i jigniți.  Ferească Sfântu.......  ar trebui să fim o comunitate unită,și chiar dacă ar fi na sa o fi jignit pe "biata fată" nici voi nu sunteți mai presus....numai din ce se vede în comentarii ....sunteți cu mult mai rai ca ei ...jalnic 


IMG_20190223_093321_235.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2017,copii boraci care se dau smecheri pe retele de socializare,sunt cei mai mari smardoi,se oftica ca cineva primeste grad mai mare...(hai sa dam flood,hai sa dam flood)

Daca vreti grade fratilor,aratati ca meritati sau donati,nu va mai rupeti coastele peste tot..

Fratilor,sunteti niste pizdde 


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

El se bazeaza pe "kurlzz" si "hazee" :)))


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, SeRgIu <3 said:

El se bazeaza pe "kurlzz" si "hazee" :)))

astia sunt niste viermi =))

 

3 hours ago, Sacalul said:

2017,copii boraci care se dau smecheri pe retele de socializare,sunt cei mai mari smardoi,se oftica ca cineva primeste grad mai mare...(hai sa dam flood,hai sa dam flood)

Daca vreti grade fratilor,aratati ca meritati sau donati,nu va mai rupeti coastele peste tot..

Fratilor,sunteti niste pizdde 

1. Mi-se pare corect ca toti sa fim corecti (#logica mea =))   ) de ce nu a inceput ca noi toti cu "vestitul MODERATOR"  , asa si eu stiam  sa fac direct cerere S-MOD - ,  e pai daca faceam asa ceva cred ca-mi dateati fol la casa =) 

 

4 hours ago, Diana → ღ ← said:

Parcă ați fi la grădiniță ........ nu găsesc rolul acestui topic..... câtă maturitate.... în loc sa rezolvați personal,stați aici ca babele să mai ziceți și de îla și de celălalt. , să-i jigniți.  Ferească Sfântu.......  ar trebui să fim o comunitate unită,și chiar dacă ar fi na sa o fi jignit pe "biata fată" nici voi nu sunteți mai presus....numai din ce se vede în comentarii ....sunteți cu mult mai rai ca ei ...jalnic 

Diana , ei s-au descarcat , n-au avut ce face , dar am mai spus , si mie mi-se pare nedrept chestiia asta cu g-mod-ul ! 

 

6 hours ago, Bianca said:

Sunt unele pareri absolut gresite. Ai o parere despre mine pe care ti-ai format-o ca na , ce sa faca si saracul Doli cand crede ca l-am facut taranel.

Am inteles si cu gandirea voastra , va faceti pareri din nimic, judecati persoane pe care nici nu le cunoasteti.

Poti sa nu te mai scuzi dand vina pe "pareri". Te-am inteles. Ceau

Tu fii calmă , si cu bagare de seama ,,nu-i lua in serios pe ei , tu fii cum trebuie sa fii , de acum inainte cu g-modul fii activa si fă păosturi !

 

 

Eu zic să vă calmati că nu a veni sfarsitu' lumii , si mi mi-se pare nedrept dar ce sa fac , sa-mi dau cu topuru-n cap ? daca doriti grade , faceti si voi cereri ,vă dor degetele ?!


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

5 minutes ago, Cristian.aka.LaGy said:

 

1. Mi-se pare corect ca toti sa fim corecti (#logica mea =))   ) de ce nu a inceput ca noi toti cu "vestitul MODERATOR"  , asa si eu stiam  sa fac direct cerere S-MOD - ,  e pai daca faceam asa ceva cred ca-mi dateati fol la casa =) 

 

Bai daca fata merita,nu trebuia sa sariti pe aici

Daca voi nu meritati nu inseamna ca trebuie sa luati foc si sa va mancati ficatul


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intru si eu si ce vad? Cearta de dimineata. 

Cat de patetici sunteti. Ati inceput sa va certati pentru un grad. :))


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai să zic și eu două cuvinte, fiindcă am tot dreptul din moment ce sunt vechi pe aici și cunosc cam pe toată lumea. Deci așa, pe comunitatea asta, în ultima vreme, încep să domine mai mult copiii (și nu mă refer la vârstă ci la minte) și cei care sunt în stare să lingă podele pentru un god sau ceva. De ceva vreme numai ură și bârfă, pentru ce? Pentru un grad pe un forum virtual sau pe un server care nu te ajută cu nimic în lumea reală? Ok, e o responsabilitate și asta, dar prea o duceți la extrem. De ce sunteți așa, mă? Nu ne putem înțelege fără d-astea? Și dacă e fată și a luat gmod ce? Fetele-s mai prejos decât noi sau cum? La urma urmei e comunitatea lui Alex și dă grad când vrea, cui vrea și când i se scoală lui, ok? Și Skyzzo, vezi că deja începi să devii antipatic și curvă cu două fețe. Eu zic să renunțați la biberon ăștia care suferiți de grade, că e patetic. Salut.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, Marian said:

Stai să zic și eu două cuvinte, fiindcă am tot dreptul din moment ce sunt vechi pe aici și cunosc cam pe toată lumea. Deci așa, pe comunitatea asta, în ultima vreme, încep să domine mai mult copiii (și nu mă refer la vârstă ci la minte) și cei care sunt în stare să lingă podele pentru un god sau ceva. De ceva vreme numai ură și bârfă, pentru ce? Pentru un grad pe un forum virtual sau pe un server care nu te ajută cu nimic în lumea reală? Ok, e o responsabilitate și asta, dar prea o duceți la extrem. De ce sunteți așa, mă? Nu ne putem înțelege fără d-astea? Și dacă e fată și a luat gmod ce? Fetele-s mai prejos decât noi sau cum? La urma urmei e comunitatea lui Alex și dă grad când vrea, cui vrea și când i se scoală lui, ok? Și Skyzzo, vezi că deja începi să devii antipatic și curvă cu două fețe. Eu zic să renunțați la biberon ăștia care suferiți de grade, că e patetic. Salut.

@SkyzzO , @Dolixec @Sacalu ȘI TOȚI celalți care aveti ciudă pe ea , uitați-vă și citiți aici , cine știe cum si ce , si este adevarat ce zice ,, Bravo @Marian , ai un mare RESPECT de la mine , dai dovadă de un om matur care intelege lucrurile asa cum trebbuie !


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

14 minutes ago, Marian said:

Stai să zic și eu două cuvinte, fiindcă am tot dreptul din moment ce sunt vechi pe aici și cunosc cam pe toată lumea. Deci așa, pe comunitatea asta, în ultima vreme, încep să domine mai mult copiii (și nu mă refer la vârstă ci la minte) și cei care sunt în stare să lingă podele pentru un god sau ceva. De ceva vreme numai ură și bârfă, pentru ce? Pentru un grad pe un forum virtual sau pe un server care nu te ajută cu nimic în lumea reală? Ok, e o responsabilitate și asta, dar prea o duceți la extrem. De ce sunteți așa, mă? Nu ne putem înțelege fără d-astea? Și dacă e fată și a luat gmod ce? Fetele-s mai prejos decât noi sau cum? La urma urmei e comunitatea lui Alex și dă grad când vrea, cui vrea și când i se scoală lui, ok? Și Skyzzo, vezi că deja începi să devii antipatic și curvă cu două fețe. Eu zic să renunțați la biberon ăștia care suferiți de grade, că e patetic. Salut.

Acceptam vorbele tale Mariane, stim ca esti vechi. Nu e vorba ca e fata, nu ma intereseaza din ce gen face ea categorie. Ma intereseaza ca toti am inceput de jos. De ce sa nu inceapa si madam tot de acolo? Unii am muncit din greu sa ajungem ce suntem, si unii ne fac sa renuntam usor. Nu mai ai ambitia aceea de a munci pentru a da dovada de grad-urile puse de staff. Te simti intr-un fel nedreptatit si batjocorit. Femeile trebuie sa aiba acelasi drept ca si baietii. Macar eu sa-mi cer scuze pentru cele spuse. @SkyzzO imi cer eu si pentru el. Ne pare rau atat @Bianca cat si @fr0g -


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...