Jump to content

Recommended Posts

Eu nu ma pot abtine, am inceput sa rad direct. Zici ca am intrat in gradinita si vad numa copilasi suparati peste tot pentru ca cineva nu le-a dat bomboane :)))

WTF :D

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 minutes ago, iGreen said:

Eu nu ma pot abtine, am inceput sa rad direct. Zici ca am intrat in gradinita si vad numa copilasi suparati peste tot pentru ca cineva nu le-a dat bomboane :)))

WTF :D

tc.

N-am primit bombonele.. Mi-au fost furate :( 


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuzati ca scriu peste T/C

Intradevar nu m-am gandit bine inainte sa scot ceva pe gura am spus-o direct si recunosc este greseala mea dar totusi nu mi se pare corect ca de ex Marian .... sa stea in fiecare zi si sa munceasca din greu pentru a face ceva bun pe comunitate si altii care primesc sa spun asa un avantaj fata de ceilalti!

Vreau sa imi cer scuze pentru vorbele aduse la adresa lui @fr0g - @Bianca si ceilalti dar in special celor 2 !

 

 


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuzati ca scriu peste T/C ,mai am ceva de adaugat.

Pai , sa o luam asa , de unde si pana unde n-am muncit deloc? Stiu ca nu sunt de prea mult timp , dar nu inseamna ca ce am facut pana acum n-a fost ceva muncit,chiar daca a fost putin.

Nu inteleg de ce va ofticati in felul ala ,si barfiti in halul ala de zici ca v-am luat viata :))) Este o parere , corect , dar e o parere formata din nimic. Luati gradele prea in serios. Va mancati unii pe altii pentru ce ? In loc sa ganditi si apoi sa actionati. :) Daca incepeti sa faceti asa pentru un grad,nu stiu ce sa zic. Pe langa asta suntem o comunitate,sau cel putin asa cred. :)  Poate ca nici eu nu stiam ca voi lua gmod , nu trebuia sa mancati cacat ca am facut nu stiu ce pentru acel grad. Sper ca s-au inteles majoritatea lucrurilor.

Sunt fata ,da. Si NU vreau sa fiu mai presus ,ca sa nu se inteleaga asta. Toti suntem egali. Nu cred ca am mituit pe nimeni cu nimic ,asta deja e gandire de copil mic. :))

Plus , @Dolixec ,eu nu aveam de unde sa stiu glumele voastre de pe Source , atunci abea aveam helper daca tin minte ,eram mai noua si pe langa asta nu joc Source. :)

Edit : CRED CA TREBUIE SA REPET.

*Eram noua, si nu auzisem glumele astea. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Bianca said:

Scuzati ca scriu peste T/C ,mai am ceva de adaugat.

Pai , sa o luam asa , de unde si pana unde n-am muncit deloc? Stiu ca nu sunt de prea mult timp , dar nu inseamna ca ce am facut pana acum n-a fost ceva muncit,chiar daca a fost putin.

Nu inteleg de ce va ofticati in felul ala ,si barfiti in halul ala de zici ca v-am luat viata :))) Este o parere , corect , dar e o parere formata din nimic. Luati gradele prea in serios. Va mancati unii pe altii pentru ce ? In loc sa ganditi si apoi sa actionati. :) Daca incepeti sa faceti asa pentru un grad,nu stiu ce sa zic. Pe langa asta suntem o comunitate,sau cel putin asa cred. :)  Poate ca nici eu nu stiam ca voi lua gmod , nu trebuia sa mancati cacat ca am facut nu stiu ce pentru acel grad. Sper ca s-au inteles majoritatea lucrurilor.

Sunt fata ,da. Si NU vreau sa fiu mai presus ,ca sa nu se inteleaga asta. Toti suntem egali. Nu cred ca am mituit pe nimeni cu nimic ,asta deja e gandire de copil mic. :))

Plus , @Dolixec ,eu nu aveam de unde sa stiu glumele voastre de pe Source , atunci abea aveam helper daca tin minte ,eram mai noua si pe langa asta nu joc Source. :)

@Bianca Si cei de pe GO il foloseau. Si aveai admin. Ce a fost a fost, ok? Incheiem subiectul. Lasam TC si aia a fost.


*Steam Level Collector*

76561198319006379.png

GhQPE4T.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...