Jump to content
Sacalul

Cerere gazduire clan NA'VI

Recommended Posts

Liderul clanului :Sacalul

Tagul clanului :NA'VI

Vechimea clanului :E nou :D

CSS / CSGO :css

Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) :Nu au toti..

Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) :sunt noi frate,i am pus sa si faca cont,am  5 baieti,,,,alexandru,noscop,mihai,gaby si hax

Pe ce server al comunitatii jucati (IP) :Eliteroyal.org

De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) :Il stiu de mult 

Subforumuri dorite :Regulament clan,membri clan,cerere clan,cerere promovare,discutii,arhiva war

Cine va fi moderator :eu

De ce vrei in ELITEROYAL? :ca aici joc

Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : @iGreen trebuie sa fie in confe dar nu am cum sa l bag ca ma are la block :)),lista clanului trebuie actualizata mereu,trebuie sa se faca o cerere la 7 zile minim,liderul sa ii dea steam id dupa o saptamana ca sa ii puna admin pe mix,etc etc,le stiu...


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:Sper sa se populeze.


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, LUXOR said:

Pro, pentru incercarea de-a popula server-ul, insa nu este prea penibil tag-ul ? :D 

Ce ai ma tu cu tag ul meu > ? :))

vrei sa te lovesc?


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, Sacalul said:

Ce ai ma tu cu tag ul meu > ? :))

vrei sa te lovesc?

Exista deja un NA'VI putea sa pui si tu NA'VA :D:D, cu lovitura poti sa incerci :D. Hai sa nu facem off-topic. 


97zlyaQ.png
c4M1YAQ.png
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

2 hours ago, JhOn said:

@Sacalul sa ii faci control lui hax , sigur are wall , mie mi-a refuzat controlul.

Cand ti.am refuzat eu control nu am mai intrat pe css de o luna cred m-am jucat CS:GO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...