Jump to content
Kawse iNQ <3

[Cerere] Moderator - Williams

Recommended Posts

  • Nume - Chiriac 
  • Prenume - Albert
  • Varsta - 16
  • Experienta de moderator - Am mai fost aici moderator .
  • Motiv - Pentru a face curatenie pe forum , a scapa de playerii ce creeaza topicuri aiurea si nu la locul lor . Pentru a le prezenta celor noi de pe forum printr-un PM forum-ul si comunitatea . 
  • La ce categorie vrei sa fii moderator -As dori sa moderez anume la sectiunea Scoruri si la OFF-Topic pentru ca sunt topicuri create cu mult mult timp in urma si nu sunt duse la capat ce trebuie inchise / moderate .
  • De ce ai ales acea categorie - Am lamurit mai sus .
  • Cum o sa te implici la acea categorie - La fel am spus mai sus .
  • Ce face un moderator pe forum - Un moderator pe forum are grija ca toti membrii sa aiba un comportament / limbaj adecvat , sa nu faca reclama . La fel au grija de sectiunea aleasa si se ocupa de ea , dand dovada de devotament si activitate / implicare .
  • Alte mentiuni - Multumes , anticipat !

Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Williams said:

Da tu de unde sti ma ? Oare erai tu pe comunitate pe atunci ?=][ scz de off-topic ] 

Sunt din iunie 2016 dar am luat ban deci uitate cand am aparut eu si cand ai aparut tu

 


Văi Mamă

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Meh.. PRO


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:Dar la scoruri nu prea vad a fii nevoie sa moderezi, mno cum doresti tu. ;)


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:acc:sper sa fii bravo, tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...