Jump to content

Recommended Posts

  • Nume pe server: Traficant
  • Propunere: Sa se adauge rank-uri in v34
  • Beneficii: Ar arata mai frumos,parerea mea
  • Alte mentiuni: Sa se adauge in stanga numelui Rank-uri (Unranked,Silver I - Global Elite) toti sa avem 0 kill-uri :) sa nu se reseteze rank-ul,(10 kill-uri Silver I ,30 Silver II - 10.000 Global) un ex.Seara faina

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ai plugin? +Ar fi cam degeaba...


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:Daca gasesti plugin-ul 


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, nu ar fi împopoțonat, ar fi pur și simplu ca un sistem din ăla de vip cum era înainte cu stamm points. Revin eu cu edit dacă găsesc plugin.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca exista asa ceva pentru v34, pe v34 nu poti pune tag in scoreboard, trebuie sa-ti adaugi la nume

poti pune doar pe chat, si stiu ca pot face asta prin stamm points, am scos stamm points pentru ca nu gasesc plugin care sa fie cu COLORS pentru v34 nu cu MULTICOLORS, ca sa nu apara acele coduri gen 2F22F etc ci sa apara culoarea care trebuie.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 minutes ago, Sacalul said:

Eu am cautat plugin pentru asa ceva si nu am gasit...

pluginu se cheama stamm dar avem nevoie de versiunea pentru v34


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Contra, este degeaba si nu are rost sa umplii svr cu tot felul de pluginuri, sa fie cat mai simplu, lumea intra sa se joace pe svr nu sa stea sa descarce toate pluginurile.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Yassir said:

Contra, este degeaba si nu are rost sa umplii svr cu tot felul de pluginuri, sa fie cat mai simplu, lumea intra sa se joace pe svr nu sa stea sa descarce toate pluginurile.. 

este un plugin frumos care atrage lumea

21 hours ago, Marian said:

E doar pentru versiunea nouă de source...nu se poate modifica pluginul ca să nu mai apară așa?

am incercat sa il compilez dar imi da eroare


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...