Jump to content
ty.urtos

Cerere Helper - PooF

Recommended Posts

  • Nume: PooF
  • Varsta: 10
  • Nume css: |CSM*TM*| ty.
  • STEAM ID: STEAM_0:0:1365161840 
  • De cand joci css: 3 ani
  • Experienta de admin: Am destula experienta, cum am zis am mai avut admin pe un server.. Am anulat cealalta cerere pentru ca nu aveam mari sperante. Acum am
  • De ce vrei avest grad: Pentru ca vreau sa ajut serverul cu putinta, si nu as dori sa astept  pentru ca uneori nu sunt admini pe server, si as vrea sa fiu eu on.
  • Cum ai aflat de server: Prieteni
  • Cat timp petreci pe server: Uneori mult, alteori putin
  • Te intelegi bine cu lumea: Da
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:  [01.08.2017] Adaugata regula 29: La al 2-lea ban dat fara dovada CLARA se da downgrade sau remove.
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Robert Vijoaica
  • Gradul dorit ( detalii aici ) - Helper 
  • Poza ore folositi comanda !active si tastati 1 ] - http://prntscr.com/gi6o4d                                                                                         
  • Ai pus status pe skype: 188.212.100.209:27015 - css v34 ] - Da
  • Skype ID: - afterballcounter2


sbOLGLg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Just now, SkyzzO said:

Nush ce sa zic !

Varsta + Orele 

Dau edit la topic cand iau o decizie finala!

Am uitat sa mentionez cand am avut helper pe alt server, Co-Fondatorul mi-a zis sa fac cerere upgrade, nu am facut de bunavoie. Si m-am descurcat foarte bine, stiu comenzile foarte bine, mai ales pe serverele publice.



sbOLGLg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, PooF said:

Am uitat sa mentionez cand am avut helper pe alt server, Co-Fondatorul mi-a zis sa fac cerere upgrade, nu am facut de bunavoie. Si m-am descurcat foarte bine, stiu comenzile foarte bine, mai ales pe serverele publice.

Nu inteleg dc tre sa dai reply dupa fiecare parere !

Asteapta toate pareriile si dupa!


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra.

On 20.01.2017 at 2:19 PM, iGreen said:

[ 16.03.2017 ], Gradele gratuite acum sunt disponibile doar pentru cei care au 16 ani sau mai mult, se fac exceptii doar daca gradul este cumparat.

50 ore acumulate pe server


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:Contra: Din pacate varsta asta,ce sa faci..

[ 16.03.2017 ], Gradele gratuite acum sunt disponibile doar pentru cei care au 16 ani sau mai mult, se fac exceptii doar daca gradul este cumparat.


Welcome. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:Pentru helper, eu zic ca este capabil sa foloseasca niste comenzi de helper, chiar daca are 10 ani, e dezvoltat, cat despre faza cu varsta s-au facut exceptii Ex:Dropgod, gixxu, sa fii mai activ te rog, nu imi plac orele alea.


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, SkyzzO said:

Nu inteleg dc tre sa dai reply dupa fiecare parere !

are voie sa lase parere dupa fiecare reply, e dreptul lui de a se apara, nu exista regula pe forum care sa interzica lucrul asta.

51 minutes ago, Sacalul said:

pro pentru ca are clan si stiu ca se da helper..

se da helper daca are clan in caz ca macar 5 useri au facut cerere la categoria clanului lui si au fost acceptati de el.

Poof, cand faci 50 de ore lasa reply aici si atunci il las raspunsu, nu inchideti topicu.

Daca cumva ma hotarasc sa il accept asta va fi ultima exceptie facuta cuiva care nu are 16 ani si primeste helper fara sa doneze.

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...