Jump to content
Chriss ✪

cerere moderator JK

Recommended Posts

  • Nume - Vali
  • Prenume - Cristea
  • Varsta - 17
  • Experienta de moderator - Nu prea am dar m a invatat sacalul ce si cum :)
  • Motiv - Vreau sa ajut
  • La ce categorie vrei sa fii moderator -Clanurile comunitatii/Na'vi css steam/na'vi v34
  • De ce ai ales acea categorie -  Pentru ca sacalul nu prea o sa ma aiba timp,unii stiti de ce si vreau sa il ajut,el mi a zis sa fac cererea asta.
  • Cum o sa te implici la acea categorie -  O sa raspund cererilor si o sa am grija de categorie
  • Ce face un moderator pe forum - are grija dee sectiunea pe care trebuie sa  o modereze,aduci informatii noi,ajuta userii noi sa gaseasca topicurile in caz ca nu le stiu 
  • Alte mentiuni -Stiu ca nu am 100 de postari dar ma descurc sa moderez clanurile na'vi steam si na'vi v34

god eye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

14 minutes ago, SnK| JK said:
  • Nume - Vali
  • Prenume - Cristea
  • Varsta - 17
  • Experienta de moderator - Nu prea am dar m a invatat sacalul ce si cum :)
  • Motiv - Vreau sa ajut
  • La ce categorie vrei sa fii moderator -Clanurile comunitatii/Na'vi css steam/na'vi v34
  • De ce ai ales acea categorie -  Pentru ca sacalul nu prea o sa ma aiba timp,unii stiti de ce si vreau sa il ajut,el mi a zis sa fac cererea asta.
  • Cum o sa te implici la acea categorie -  O sa raspund cererilor si o sa am grija de categorie
  • Ce face un moderator pe forum - are grija dee sectiunea pe care trebuie sa  o modereze,aduci informatii noi,ajuta userii noi sa gaseasca topicurile in caz ca nu le stiu 
  • Alte mentiuni -Stiu ca nu am 100 de postari dar ma descurc sa moderez clanurile na'vi steam si na'vi v34

Nu se poate modera pe sectiunea aia


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, SnK| JK said:

sunt lider la ambele clanuri acum.

pai vorbeste cu green sa ti bage mod daca esti lider, dar deja este sacalu si razvan nush ce ai mai putea face tu acolo, cauta ti alta categorie


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Ba eu l am pus sa faca cererea asta pentru ca eu nu voi mai avea cine stie ce timp,asa ca il rog pe  @iGreen sa ii bage moderator pentru a putea inchide topicurile la categoriile mentionate de el...Nu mai fiti rai s au mai facut si exceptii si nu vad o problema in a modera clanurile mele..


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 minutes ago, Sacalul said:

Ba eu l am pus sa faca cererea asta pentru ca eu nu voi mai avea cine stie ce timp,asa ca il rog pe  @iGreen sa ii bage moderator pentru a putea inchide topicurile la categoriile mentionate de el...Nu mai fiti rai s au mai facut si exceptii si nu vad o problema in a modera clanurile mele..

nu zic ca e o problema, nu stiam ca nu ai timp, am zis ca esti tu si razvan si mna si el nu mai ar fi avut ce face, dar e ok cum e ;)

 

EDIT: pro


 

Hby5Cru.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

10 hours ago, SkyzzO said:

Nu se poate modera pe sectiunea aia

 

10 hours ago, SubZero said:

pai vorbeste cu green sa ti bage mod daca esti lider, dar deja este sacalu si razvan nush ce ai mai putea face tu acolo, cauta ti alta categorie

Ba eu l am pus sa faca cererea asta pentru ca eu nu voi mai avea cine stie ce timp,asa ca il rog pe  @iGreen sa ii bage moderator pentru a putea inchide topicurile la categoriile mentionate de el...Nu mai fiti rai s au mai facut si exceptii si nu vad o problema in a modera clanurile mele..


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:La ciocan, nici razvan nu are timp sau? @Sacalul


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro::) 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Florin256 said:

:pro:La ciocan, nici razvan nu are timp sau? @Sacalul

Scuze baietii nu mai pot avea timpul pe care l am avut pana acum..razvan imi modereaza la v90 dar el are grad,deci daca jk e acceptat vor modera amandoi,dar jk va modera singur la v34


KitXkCO.jpg

JF6Ov9D.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro daca acesta este motivul. Oricum il vad un baiat cu,comportament decent.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

:acc:


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...