Jump to content
XeNoN.

acceptat [Cerere] Moderator-XeNoN

Recommended Posts

1 hour ago, Ingerutz said:
  1. Mr.Bean - sectiune: Life (Sport / Muzica)
  2. Danielos Tudozeus - sectiuneYoutube Channels / BAYLEIS
  3. MEAN - sectiune: Funny-Zone (Poze Funny) 
  4. SNOW - sectiuneLife (Gaming)

Astea sunt luate

Eu zic pro, dar pot modera doar la secțiunea muzica,la sport nu am acces


36ssSd1.gif 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra-nu imi place comportamentul tau.

Si de ce da-ti contra si ziceti ca motive sunt mai sus? Voi nu puteti scrie un motiv sau macar copiati unul. Mai bine nu lasai o parere.


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nu vad nici un comportament urat din partea lui, nu stiu ce visati voi acolo, baiatu e bravo si a adus chiar si playeri noi, e calm si nu se tine mai presus ca altii.

Acceptat la categoria "Membri Clan ELITE v34"


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, iGreen said:

Nu vad nici un comportament urat din partea lui, nu stiu ce visati voi acolo, baiatu e bravo si a adus chiar si playeri noi, e calm si nu se tine mai presus ca altii.

Acceptat la categoria "Membri Clan ELITE v34"

Playeri noi zici ? care toti au luat ban pe motiv de hack si dupa faceau cerere unban in care ne injurau 


Elite_Royal_v4.pngEmblema.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, TheGuardiaN said:

Si de ce da-ti contra si ziceti ca motive sunt mai sus? Voi nu puteti scrie un motiv sau macar copiati unul. Mai bine nu lasai o parere.

Am tot repetat si eu acest lucru sa spuna MOTIVUL pentru ce contra sau pro, in ultima perioada au mai aparut unii cu Neutru, asta ma calca pe nervi cand vad, pai la ce dracu ai votat neutru sau e doar de dragu de a face un post ?


76561197985872903.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

23 hours ago, SkyzzO said:

Playeri noi zici ? care toti au luat ban pe motiv de hack si dupa faceau cerere unban in care ne injurau 

doar unu a luat ban.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...