Jump to content
Kawse iNQ <3

Cerere gazduire clan - BurnZ

Recommended Posts

  1. Liderul clanului :AlkaTrZz
  2. Tagul clanului :βυгƝ ツ☠
  3. Vechimea clanului :Are o zi 
  4. CSS / CSGO : css v34
  5. Membri clanului gametracker (link gametracker cu fiecare cu orele jucate pe server) :Numai eu , liderul . Deocamdata , dar cred ca fac membri destul de repede ...
  6. Membri clanului forum (link profil forum cu fiecare membru al clanului) :La fel .
  7. Pe ce server al comunitatii jucati (IP) :public.eliteroyal.ro csgo.eliteroyal.ro
  8. De la cine ai aflat de server (numele exact din joc) :Nu mai tin minte
  9. Subforumuri dorite :Regulament , Cerere clan , Cerere avansare , Clan members , Concursuri , Discutii libere , Clan Staff contact .
  10. Cine va fi moderator :Cel mai activ si mai experimentat .
  11. De ce vrei in ELITEROYAL? : =/ 
  12. Explica regulamentul de cerere gazduire clan prin cuvintele tale : In primul rand fiecare clan trebuie sa aiba o confa pe skype . Statusul de pe skype al fiecarui membru tre sa contina www.eliteroyal.org/forum - 188.212.101.144:27015 (css v89), 188.212.100.209:27015 (css v34), 193.84.64.173:27015 (csgo) [ imi era lene sa scriu ] ...  Fiecare membru trebuie sa aplice pe forum pentru a fi integrat in clan . Lista membrilor trebuie actualizata la iesirea / intrarea unui membru 

Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:Contra:iara il ține 7 zile si dupa dispare


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...