Jump to content
StroNNg

Cerere Grad StroNNg

Recommended Posts

  • Nume: Alex Cata
  • Varsta: 17
  • Nume css: StroNNg
  • STEAM ID: StroNNg(STEAM_0:0:1016407213)
  • De cand joci css: 7ani
  • Experienta de admin: 3ani
  • De ce vrei avest grad: Vreau grad pentru a ma ocupa de server in timp ce alti admini nu sunt online...!
  • Cum ai aflat de server: De la Jackass
  • Cat timp petreci pe server: 3/4 ore pe zi
  • Te intelegi bine cu lumea: Da
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: 10.09.2017 adaugata regul 30. Doar   cei cu God sau grad mai mare au voie sa ceara control pe server. 
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Alex Cata
  • Gradul dorit ( detalii aici ) -  Orice grad care ma ajuta sa curat codatii! Mersi
  • Poza ore folositi comanda !active si tastati 1 ] -    https://imgur.com/a/ttF63                                                                                  
  • Ai pus status pe skype poza la status ]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro
  • Skype ID: - smoooke16

5a1d5ca9bc47e_semnatura!.png.6600a897f6b0022bd462e394008412e0.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si orele.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 minutes ago, Jackass said:

Unlock, a facut si Power User si orele.

@iGreen raspunsul ?

Daca a facut orele atunci trebuie sa puna alta poza si raspunsul nu se lasa dupa 5 pareri, trebuie macar 10 pareri.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, f8rest said:

@iGreen Suntem mult prea multi admini pe server

pe server sunt doar 2 sau 3 playeri fara grad in rest toti admini/god/helper

Odata ce e free, iti dai seama ca toti o sa faca cerere.. doar sa-l faca sa nu mai fie free, atunci da. Acum, toata lumea are dreptul la o cerere :)


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, f8rest said:

@iGreen Suntem mult prea multi admini pe server

pe server sunt doar 2 sau 3 playeri fara grad in rest toti admini/god/helper

daca ziceai ca is toti admini atunci era sa te cred.

Man, exagerezi prea tare, din tzantzar faci elefant, is multi admini dar nici chiar asa cum zici tu, plus la asta o sa avem de unde alege, si adminele nu vor fi free mereu, deja e a 3a oara cand iti spun lucru asta. Mai multi admini = mai mult control asupra serverului dimineata, amiaza si seara.

Tie ti-ar place de exemplu ca tu sa faci o cerere helper sau admin si sa vina cineva sa zica ca is prea multi si sa primesti respins pentru ca is prea multi? Mai repet o data, niciodata nu is prea multi, cu cat mai multi cu atat mai bine. :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

54 minutes ago, iGreen said:

daca ziceai ca is toti admini atunci era sa te cred.

Man, exagerezi prea tare, din tzantzar faci elefant, is multi admini dar nici chiar asa cum zici tu, plus la asta o sa avem de unde alege, si adminele nu vor fi free mereu, deja e a 3a oara cand iti spun lucru asta. Mai multi admini = mai mult control asupra serverului dimineata, amiaza si seara.

Tie ti-ar place de exemplu ca tu sa faci o cerere helper sau admin si sa vina cineva sa zica ca is prea multi si sa primesti respins pentru ca is prea multi? Mai repet o data, niciodata nu is prea multi, cu cat mai multi cu atat mai bine. :)

mai bine putini si buni decat multi si prosti 

parerea mea (nu spun de mine ca sunt bun sau prost ca admin... nici nu stiu de ce am vrut grad)


 

QntBGVW.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

37 minutes ago, f8rest said:

mai bine putini si buni decat multi si prosti 

parerea mea (nu spun de mine ca sunt bun sau prost ca admin... nici nu stiu de ce am vrut grad)

eu cred ca stafful de acum e destul de ok, poate mai sunt unii care inca se invata sau se tin cu nasu pe sus, dar pentru asta exista reclamatii si se poate rezolva in orice moment. Cei care nu merita singuri o sa si-o faca cu mana lor.

Te rog sa nu mai lasi asa comentarii, sau dai pro sau contra.

52 minutes ago, StroNNg said:

https://imgur.com/a/bMGco 

Jackass: Am dat eu edit ca sa vezi, @iGreen

raspunde te rog aici la intrebarile din modelul de cerere.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...