Jump to content
G4BR!3Ḷ

respins Cerere [Moderator] Wolf

Recommended Posts

  • Nume -  Dumitru
  • Prenume - Gabriel
  • Varsta -  14
  • Experienta de moderator - Nu, dar sunt destul de activ pe forum si in joc si stiu cam ce sa fac...
  • Motiv - Activ si as vrea sa contribui mai mult la acest priect EliteRoyal
  • La ce categorie vrei sa fii moderator - Reclamatii/Cereri grad sau daca ceva ce mi-ati mai sugera voi poate alta?
  • De ce ai ales acea categorie - Majoritatea dintre jucatorii 
  • Cum o sa te implici la acea categorie - foarte activ si o sa depun toata silinta
  • Ce face un moderator pe forum - T/C are grija de comportamentul altor staff mai mici si sa nu fie certuri pe parcurs daca ceva mai inat si o sa cer sfaturi..Si daca unu face cerere grad si nu are POWERUSER ii dau TC. si  ii explic cum poate face POWERUSER ,iar dupa il deschid  atunci cand a indeplinit dorinta
  • Alte mentiuni -Respect all and Love EliteRoyal!!! Grad Admin-full public 
  • P.S--- am 100 de postari!

7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA varsta...


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum puteti spune ca nu e capabil daca nici macar nu i-ati oferit o sansa sa vedeti daca e capabil sau nu, wtf :)

Asimox, azi e 10 noiembrie, de pe 1 octombrie pana pe 10 noiembrie au trecut 41 de zile, de ce nu ar fi destul ca sa faca parte din staff?

Daca sincer uneori vad argumente care n-au nici un sens, dar oricum Respins, prea multe contra.

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...