Jump to content
iGreen

intrebare Idei pentru concurs pentru admini, premiul csgo steam

Recommended Posts

8 minutes ago, Howly said:

razvane smr de nu esti prajit mane, el o zis doar pentru adminii care sunt acum, nu vrea sa atraga lume, prajiti mai sunteti unii smr

oricum, eu propun ala care bea mai mult si incepe sa urle castiga

@HeT.h hai ca la asta esti bun

Am dat exemple man, am generalizat, spunand lume, e clar ca la admini m-am referit, daca concursul e owned by ADMINASI


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1vs1 pe css v34 si v90 si csgo

daca facem asa cum a zis ingerutz castiga doar el si zaxxyax, sunt sigur, topknife si altceva de genu se face in fiecare luni, facem ceva mai special


 

 

2wbw2tv.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 hour ago, reserve. said:

1vs1 pe css v34 si v90 si csgo

daca facem asa cum a zis ingerutz castiga doar el si zaxxyax, sunt sigur, topknife si altceva de genu se face in fiecare luni, facem ceva mai special

Nu are treaba css v90 si csgo. Este concurs pentru v34.


JOIN:

go.eliteroyal.ro | arena.eliteroyal.ro | css.eliteroyal.ro

 

gJpETb0.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... Cred ca am o idee:

Concursul va avea 4 locuri. Fiecare cu premiul lui. Exemplu:

Locul 1: CSGO

Locul 2: Rank

Locul 3: Tricou (Depinde daca vrei, eu am crezut ca e mai interesant daca bagi tricouri)

Locul 4: Rank minor pe un sv.

Problema este ca daca vrei sa imprimi cu logo-ul existent de Elite Royal pe un tricou, va trebui sa iti faci un nou logo simplu cu culori simple CMYK deoarece la printerele normale nu merge bine RGB si trebuie culori simple si un logo simplu daca vrei sa imprimi perfect fara urme albe peste timp.

Sunt 3 runde in Concurs:

Participatori: Fiecare s-a inscris, vor merge in probe ca Administrator (Inscenezi un spammer sau hacker si ii testezi)

Semi-Finali: trebuie sa fie macar 8 sau 10 si pot fi numai 4 jucatori (Design tot felul)

Finali: Ultimii 4 pusi la teste grele despre servere.

Sper ca am fost de ajutor :)


Hehe, welp..... I hope this topic was.........Bone-full......... ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
23 minutes ago, Sans The Skeleton said:

Hmm... Cred ca am o idee:

Concursul va avea 4 locuri. Fiecare cu premiul lui. Exemplu:

Locul 1: CSGO

Locul 2: Rank

Locul 3: Tricou (Depinde daca vrei, eu am crezut ca e mai interesant daca bagi tricouri)

Locul 4: Rank minor pe un sv.

Problema este ca daca vrei sa imprimi cu logo-ul existent de Elite Royal pe un tricou, va trebui sa iti faci un nou logo simplu cu culori simple CMYK deoarece la printerele normale nu merge bine RGB si trebuie culori simple si un logo simplu daca vrei sa imprimi perfect fara urme albe peste timp.

Sunt 3 runde in Concurs:

Participatori: Fiecare s-a inscris, vor merge in probe ca Administrator (Inscenezi un spammer sau hacker si ii testezi)

Semi-Finali: trebuie sa fie macar 8 sau 10 si pot fi numai 4 jucatori (Design tot felul)

Finali: Ultimii 4 pusi la teste grele despre servere.

Sper ca am fost de ajutor :)

Nu inteleg ce vrei sa zici aici. Rezuma in 10-15 cuvinte despre ce sa fie concursul? Design? Ce legatura are designul cu adminii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovada vie ca voi nu ganditi atunci cand spuneti ceva.

Tu ai avut in minte un concurs, dar faza este ca ai scris exact ce ti-a venit in minte, nu tu subiect, nu tu predicat...

Ai dat exemple doar de niste premii, semi-finale, finale, deja te-ai impotmolit, tu crezi ca lumea mai are timp sa faca semi-finale/finale?

Gandeste-te asa, hai sa zicem ca s-ar strange 50-60 de euro pentru tricouri doar sa le fabricam, dar cine le-ar cumpara? ca iti faci tu unul asa personalizat de placere e altceva...

In concluzie ce ai scris tu acolo ai scris doar pentru a te afla in treaba, fiindca nu ne ajuta absolut cu nimic.

Apreciez gestul.


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
2 minutes ago, RaZvAnNN said:

Dovada vie ca voi nu ganditi atunci cand spuneti ceva.

Tu ai avut in minte un concurs, dar faza este ca ai scris exact ce ti-a venit in minte, nu tu subiect, nu tu predicat...

Ai dat exemple doar de niste premii, semi-finale, finale, deja te-ai impotmolit, tu crezi ca lumea mai are timp sa faca semi-finale/finale?

Gandeste-te asa, hai sa zicem ca s-ar strange 50-60 de euro pentru tricouri doar sa le fabricam, dar cine le-ar cumpara? ca iti faci tu unul asa personalizat de placere e altceva...

In concluzie ce ai scris tu acolo ai scris doar pentru a te afla in treaba, fiindca nu ne ajuta absolut cu nimic.

Apreciez gestul.

+ cum trimiti tricoul, inca niste taxe. Daca de exemplu castiga Rafi, e mult de la Green pana in Arad...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Ingerutz said:

+ cum trimiti tricoul, inca niste taxe. Daca de exemplu castiga Rafi, e mult de la Green pana in Arad...

Exact, aveti mintea aia noi folosim doar 10% din tot creieru asta prost, puneti-l la contributie un pic, fiindca nu doare cand ganditi..


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Dar un fel de cupă în care fiecare joacă cu fiecare? Gen nu 1 vs 1 eliminatoriu, ci cu clasament...victorie = 3 puncte, egal = 1 și înfrângere = 0?


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ce idee bună, și ar fi frumos ca totul participanții sa primească aici un fel de cupa, adică să fie ceva de genul nu doar câștigătorul premiului sa se fi ales cu ceva .

40106.jpg


awergdh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1v1 si sa fie BO3


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 hours ago, RaZvAnNN said:

Exact, aveti mintea aia noi folosim doar 10% din tot creieru asta prost, puneti-l la contributie un pic, fiindca nu doare cand ganditi..

prajeala cf, iar iei citate dp net?

49 minutes ago, BronXy said:

1v1 si sa fie BO3

ar dura extrem de mult, avand in vedere timpul lui green se sfarseste sa nu aveti nici unu csgo-u ala


76561198185500818.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...