Jump to content
iGreen

intrebare Idei pentru concurs pentru admini, premiul csgo steam

Recommended Posts

Cel mai probabil o sa fac azi un poll in care pot vota doar adminii, se vor vota unii pe altii pana la sfârșitul lunii, nu va grabiti cu voturile, aveti 10 zile sa analizati bine cum fiecare isi face treaba. Vor fi 5 locuri castigatoare. 

1 csgo

2 premium permanent 

3 premium 1 luna

4 god permanent 

5 god 1 luna

pot participa si helperii.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce dăruitor esti iGreen , parca prea mult 

19 minutes ago, iGreen said:

Cel mai probabil o sa fac azi un poll in care pot vota doar adminii, se vor vota unii pe altii pana la sfârșitul lunii, nu va grabiti cu voturile, aveti 10 zile sa analizati bine cum fiecare isi face treaba. Vor fi 5 locuri castigatoare. 

1 csgo

2 premium permanent 

3 premium 1 luna

4 god permanent 

5 god 1 luna

pot participa si helperii.

 


awergdh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Apreciez ideile, totusi am ales idea lu Razvan, voturi intre staff, am creat topicul aici - 

 


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

idei bune pana la urma nu am primit, aveti logica de gandaci in plm, v-am rugat sa-mi dati idei originale. Orice pizda luata de la colt poate sa propuna ce ati zis voi, (apropo, "ati" la trecut se scrie fara cratima in plm de idioti analfabeti). Eu v-am rugat sa imi dati idei noi si originale dar plm de la voi n-am sa astept ceva ce nu stiu eu. Asteptati mura in gura si imi pare rau ca unii din voi sunteti foarte puternici sa ii criticati pe altii dar in acelasi timp suntei la fel de "slab dezvoltati" la minte si nu stiu de ce. Scriu asa mult pentru ca iar am fumat phen dar voi nu stiti nimic despre asta. Prin alte cuvinte sunteti foarte bravo dar data viitoare cand o sa dati o parere la o cerere ganditi-va de 5 ori pentru ca o sa incep sa analizez raspunsurile voastre si o sa facem un mic topic unde vor aparea staff care dau "pro contra" si parerea lor nu valoreaza. In ultimul timp am observat reply din astea si nu imi place de loc. TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...