Jump to content
Gixuu

respins [MODERATOR] GiXuu

Recommended Posts

Nume:Bobes

Prenume:Nicolae

Varsta:16

Experienta de moderator:Am avut 4 zile , CO-FOUNDER , dar nu am avut la ce il folosii , deci nu am habar sa il folosesc dar stiu la ce trebuie folosit. 

Motiv  : Pai stiti ca sunt foarte activ si pe forum si pe serverele comunitatii si m-am gandit sa ma implic si pe FORUM mai mult. 

La ce categorie vrei sa fii moderator: http://eliteroyal.org/forum/forum/96-cs-css-csgo/  Frag-Movies , Scoruri tutoriale , deoarece pe langa ca mut topicuri stiu sa fac si cateva erorii din css , sa bag skinuri si dastea si o sa ma ofer sa aju pe playerii. 

Ce face un moderator pe forum? : Pai la categoria care e pus din cate am citit si mi-am dat seama pe parcurs , ajuta userri noi , le muta topicurile adica daca e la Reclamatii pe css.eliteroyal.org si trebuia la public.eliteroyal.org o mut sa fie la sectiunea potrivita , sa spamez cuvintele ,, jignirii” . 

Alte mentiuni:Stitii ca sunt eu mai copilaros , adica sunt mai activ , vorbesc mai mult dar imi fac treaba pe server , demo , comenzi pentru playeri ( mute , gag) , vot , . nu puteti spune ca nu imi fac treaba nici acolo si sper ca nici aici. L-am injurat pe SerGiu ala ieri pe mix2 deoarece imi zicea mie ca sunt slab si cu cfg deoarece ii era ciuda ca ii ziceam ca e praf si e in grupa 0 . Mi s-a facut control si nu am coduri deci sa zicem ca sunt praf fara cfg. Daca v-am gresit spuneti-mi , acest topic vreau sa fie cat mai complex sa aflatii despre viitorul acestui forum :D Sper sa ma acceptati! 


awergdh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

4 minutes ago, GiXuu said:

La ce categorie vrei sa fii moderator : Pai nustiu , spuneti-mi o categorii care sunt disponibile sa aleg sau ceva .. 

atunci cand faci o cerere moderator trebuie sa stii unde vrei sa moderezi si de ce anume alegi acea categorie, dar daca nici tu nu stii unde vrei sa moderezi atunci ce rost mai are sa fii moderator? alege o categorie si argumenteaza de ce anume ai ales acea categorie, nu uita ca nu poti alege o categorie a unui server sau clan.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra nu e destul de matur la 16 ani + nu cred ca s-ar descurca.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: de incurajare insa alege alta categorie, nu cred ca poti fi moderator la cerere grad upgrade...


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro:Sa vedem cum s-ar descurca cu Mod, gixxule alege alta categorie, fără categorii legate de server sau clan


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, oWn said:

:pro:e activ 

e aplicatie pentru moderator, aici isi dau parerea doar cei care fac parte din stafful forumului.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...