Jump to content
razikaze

acceptat Cerere Helper RazikazE

Recommended Posts

  • Nume: Alin
  • Varsta: 17
  • Nume css: ♛ RazikazE ♛
  • Skype ID:  alinalin596
  • Steam ID: STEAM_0:0:962776803
  • De cand joci css: 3ani
  • Experienta de admin: Cat de cat
  • Gradul dorit ( detalii aici ): Helper
  • De ce vrei acest grad: sunt destul de activ pe sv si vreau sa ajut mai mult, cand alti admini nu sunt on, sunt eu si fac ordine
  • Cum ai aflat de server: De mult stiu de server , nu mai stiu exact de la cine...
  • Cat timp petreci pe server: 3-4 ore 
  • Te intelegi bine cu lumea: Da
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: ,,este permisa chemarea la mix doar daca sunt peste 25 de playeri pe server
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Matea Alin
  • Poza ore folositi comanda !active si tastati 1 ] -      https://imgur.com/eQfUFBo                Orele au fost resetate astazi , are green poze cu celelalte ore :P                                                               
  • Ai pus status pe skype poza la status ]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro https://imgur.com/CDxOQEr
  • Explica cum intelegi acest topic [ click ] - Acest topic este facut pentru ca atunci cand co ownerii cer ca adminii sa posteze activitatea lor pe sv, sa nu se faca alte topice, sa se posteze numa in ala
  • Dupa ce completati cererea va rog sa raspundeti la urmatoarele intrebari:

  • ce faci daca cineva sta afk : se pun spec folosind comanda !spec nume.
  • ce faci daca cineva sta spec : il las in pace
  • ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat pe chat: !gag nume
  • ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat la microfon: !mute nume 
  • ce comanda folosesti inainte de !votemap !maphistory
  • ce faci daca cineva face reclama indirecta (adica vorbeste despre alt server dar nu pune ipu): il atentionez, dupa daca mai zice ii dau gag
  • ce faci daca cineva cu grad mai mare iti spune sa schimbi mapa sau sa faci demo cuiva.: prima data dau !maphistory , ma uit la mape si bag care nu a fost recenta cu comanda !votemap , si la demo : record nume
  • ce faci daca cineva care face parte dintr-un clan ce nu e gazduit in comunitate cere skype la un jucator.Nu permit la jucatori sa recruteze in clanuri daca clanurile nu sunt gazduite de comunitate.
  •  

PCGT1NG - Imgur.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce o sa faci ca helper pe server?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De exemplu sa schimb dimineața mapa mă refer in Weekend , ca de exemplu de multe ori când intru pe sv nu este admin .. și sa-mi fac experiența :)


PCGT1NG - Imgur.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, razikaze said:

Explica cum intelegi acest topic [ click ] - Trebuie sa joc minim 7 ore pe server pe saptamana daca nu o sa suport consecintele

Topicul a fost modificat, editeaza te rog,

Nu stiu daca ai citit atent tot ce scrie in model, mai trebuie sa faci ceva.

19 hours ago, razikaze said:

De exemplu sa schimb dimineața mapa mă refer in Weekend , ca de exemplu de multe ori când intru pe sv nu este admin .. și sa-mi fac experiența

Mane, trebuie sa intelegi ca de acum nu mai accept asa simplu, am nevoie de un motiv de ce te-as accepta, ce anume o sa mai faci ca helper inafara ca sa intri dimineata in weekend?


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...