Jump to content
KaNNaBySS

respins Cerere grad Helper , KaNNaBySS :)

Recommended Posts

    Nume:  Narcis .
    Varsta: 16
    Nume css:  KaNNaBySS
    Skype ID:  ╚»Ð€W«╝³ ĶąNNąßyS
    Steam ID:  STEAM_0:0:1639595616                                                                                                             Uitati'va mai jos va rog eu pe link.. Acolo sunt toate orele mele jucate.
    De cand joci css: 1 an
    Experienta de admin: 0 
    Gradul dorit ( detalii aici ): Helper                                                               
    De ce vrei acest grad: Pentru a avea grija de server                            https://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=KaNNaBySS
    Cum ai aflat de server: De la un prieten.                                                 https://www.gametracker.com/server_info/public.eliteroyal.org:27015/top_players/?query=KaNNaBySS
    Cat timp petreci pe server: 2-4 ore
    Te intelegi bine cu lumea: Foarte :)
    Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:  20.11.2017 adaugata  regula 30. Este permisa chemarea la mix doar daca sunt peste 25 de playeri pe server.
    Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Nu am intrat :/ 
    Poza ore [ folositi comanda !active si tastati 1 ] -  https://imgur.com/a/X0h8d       S'au resetat am mai multe ore in baza de date.                                                                          
    Ai pus status pe skype [ poza la status ]:  https://imgur.com/a/0Ydcb
    Explica cum intelegi acest topic [ click ] -  Adminii ar trebui sa fie activi si sa isi faca datoria de a posta aici.         

    Ce faci daca cineva sta afk : Il pun spec.
    Ce faci daca cineva sta spec : Nimic.
    Ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat pe chat : Gag.
    Ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat la microfon: Mute.
    Ce comanda folosesti inainte de !votemap: !maphistory
    Ce faci daca cineva face reclama indirecta (adica vorbeste despre alt server dar nu pune ipu):Ban Permanent.
    Ce faci daca cineva cu grad mai mare iti spune sa schimbi mapa sau sa faci demo cuiva.: Fac ce mi se spune.
    Ce faci daca cineva care face parte dintr-un clan ce nu e gazduit in comunitate cere skype la un jucator. : Psilence.


BxcBD5v.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e vorba doar de ore, ca le verific din baza de date, trebuie sa ai cont Power User pe forum, adica minim 10 postari, cand ai cele 10 postari lasa un reply aici.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, ZAXXYAX said:

Contra,copil figurant.

cand spui asa ceva trebuie sa aduci argumente cu dovezi, ca altfel suna foarte urat si ce o sa zica ceilalalti? uite asta ce vorbeste si nici macar nu aduce ceva argumente cu dovezi la asa cuvinte urate. :)


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Just now, iGreen said:

cand spui asa ceva trebuie sa aduci argumente cu dovezi, ca altfel suna foarte urat. :)

Pai dupa ce i-am dat respins pe un motiv corect acolo unde ai vazut,a inceput sa ma ia pe facebook cu "uai fratello uite asa asa" etc,dar nu are rost,mi-am dat seama ce caracter are.


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

meh, pro


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...