Jump to content

Recommended Posts

13 minutes ago, ADRENALINE★ said:

Da care e problema ca eu stiu sa fac bhop si tu nu? Invata, daca unu stie sa traga ar trebui pus un plugin sa traga toti la fel? Sa fie egal jocul? Daca stii face bhop esti mai bun, e skill.

Adre eu nu spun ca nu pot face si iata hai sa nu facem nimeni. Eu pot face bhopul asta daca vreau il fac si in unele cazuri il folosesc dar eu spun si de alti jucatori. Unii cind vad ca face cineva bhop si intro secunda ajunge dintrun capat al mapei in altul, ei pur si simplu esa de pe server. Dintro parte ai dreptate ca bhopul cine poate il face dar hai sal folosim doar pe mix sau la waruri (acolo trebue de aratat skillul pe public joci pentru relaxare), deoarece pe public sunt foarte multi care pur si simplu nul pot face si te cred codat si dupa citeva minute pur si simpu es de pe server. Serverul public e pentru funny adica ai venit si joci sa te relaxezi.


P6ivhV2.png

Sign_Snow.gif.51ba92cf32940a4e17834ad9da13472d.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, SNOW said:

Ba chear faza asta cu bhop e cam aiurea as spune sa fie pusa pe server programul ce se pune pe multe servere anti-bhop, sa nu poata face nimeni nici un fel de bhop nu importa script, tu il faci sau program. Programul intrerupe bhopul si runbustul si in ultimul timp pe mai multe servere unde ma antrenez este pus deja si sa va spun sincer e mai interesant sa joci cind toti sunt egali. Trebue sa intelegeti ca folosind bhopul dispare echilibrul in joaca si deja nu este interesant sa joci...

Zblock nu opreste scripturike si programele de bhop din pacate... ii opreste doar pe cei legit ceea ce nu mi se pare corect avand in vedee ca stii si poti face bhop dar nu te lasa serverul. Dupaia intra unu cu ceva script si poate face.


1dz3yOR.png

1493996414_tumblr_o3mi9ttORh1uxi21no1_1280.gif.de52f1400e592c4f895f32cb6e198607.gif

oxyP7C2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

se permite doar bhop din scroll

tc.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...