Jump to content
Guest

Un an pe comunitate

Recommended Posts

Guest

Salut! Azi fac un an de cand sunt pe comunitate. Vreau sa va multumesc tuturor pentru increderea acordata si pentru momentele faine. Vreau sa-i multumesc lu' @ZAXXYAX pentru ca multumita lui am venit in comunitate,dar vreau  sa-mi cer si iertare( stie el pentru ce) . Vreau sa-i multumesc lui

@iGreen pentru grade,dar mai ales pentru incredere. Iti multumesc verde pentru ca m-ai primit inapoi dupa cum am plecat si mai ales pentru ca  a fost om cu mine. La restul n0bilor mei nu le dau tag ca e mult de scris, va multumesc tuturor pentru ca v-ati comportat frumos cu mine cand am fost la inceput, va multumesc ca sunteti oameni buni. Imi cer scuze pentru momentele in care v-am deranjat sau suparat pe oricare dintre voi. Va pup pe toti si la cati mai multi ani p-aici :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
1 minute ago, ZAXXYAX said:

La mai multi ani injer :D eu te-am adus eu te scot :)) glumesc.

Mersi. 

Am uitat sa precizez, ii multumesc in special lui @Marian pentru ca m-a ajutat cand am fost la inceput. E baiat super destept, open minded si respectuos.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Ingerutz said:

Salut! Azi fac un an de cand sunt pe comunitate. Vreau sa va multumesc tuturor pentru increderea acordata si pentru momentele faine. Vreau sa-i multumesc lu' @ZAXXYAX pentru ca multumita lui am venit in comunitate,dar vreau  sa-mi cer si iertare( stie el pentru ce) . Vreau sa-i multumesc lui

@iGreen pentru grade,dar mai ales pentru incredere. Iti multumesc verde pentru ca m-ai primit inapoi dupa cum am plecat si mai ales pentru ca  a fost om cu mine. La restul n0bilor mei nu le dau tag ca e mult de scris, va multumesc tuturor pentru ca v-ati comportat frumos cu mine cand am fost la inceput, va multumesc ca sunteti oameni buni. Imi cer scuze pentru momentele in care v-am deranjat sau suparat pe oricare dintre voi. Va pup pe toti si la cati mai multi ani p-aici :) .

Iti multumesc si eu tie pentru ca esti alaturi de noi si pentru tot efortul depus (eu nu uit nimic). Respect fratele meu.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa fie si mai multi! Bravo ai fost si vei ramane un membru staff foarte bun. Tot respectul din partea mea.

 


 

 

 

 

John Wick

 

                                                                                                       

                                                                                                                                       

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
4 minutes ago, TheGuardiaN said:

Sper sa fie si mai multi! Bravo ai fost si vei ramane un membru staff foarte bun. Tot respectul din partea mea.

 

Sentimentul e reciproc :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
7 minutes ago, *SpIkE* said:

Bravo @Ingerutz, acum nu mai esti "boboc", esti senior :)))) la cat mai multi ! 

Respect !

Caut boaboace, lasi pm :)) . Respect!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multi , multi ani innainte sa ai @Ingerutz aici si să nu uiti de aceste mirifice si mirobolante caractere cu care te-am infectat   ( ;-;-;-;-;-;-;-;-;-; ) pwp my bro :* <3 


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
25 minutes ago, Sergiuu said:

si metin2 pe uplay cand?

ieri a fost, ai ratat

 

12 minutes ago, Cristian.aka.LaGy said:

Multi , multi ani innainte sa ai @Ingerutz aici si să nu uiti de aceste mirifice si mirobolante caractere cu care te-am infectat   ( ;-;-;-;-;-;-;-;-;-; ) pwp my bro :* <3 

Mersi ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Mulți Ani !!!! Acum o sa puteți lua BACul cu brio :wub: baiat silitor care se implică in ceea ce face pentru comunitate. Cu drag Ex-Staff Forum


 flo10.png

 b4bUKNY.png

 

                                                                                                                                                                                                         EliteRoyal @ 2013

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...