Jump to content

Recommended Posts

Sigur nu o sa postati topicul, dar am o intrebare

Sunt Howly, si vad ca am primit ban, din motive necunoscute, bineinteles, sau pentru ca am ironizat unele chestii, scriind ironic in mod gresit, si se pare ca Adrenaline bo$$u ku valoare da el ban

O sa dati ban si pe contu asta avand in vedere mentalitatea pe care o aveti, dar e ok  :D

vreau doar sa fiu lamurit, dar sigur nu o sa se poata, fiindca aveti o mentalitate de tot rasul :D (unii)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar eu nu cred că trebuia banat pentru asta, cei care îi înțeleg glumele și ironiile nu cred că s-au supărat sau ceva și mai apoi wtf...a jignit pe cineva???


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, DARK ONE. said:

Din moment ce faci o ironie de prost gust scriind ca un cocalar, exagerand cu chestia asta si crezand ca e amuzanta, nu cred ca poti comenta de mentalitatea altora just saying.

Daca tu si inca cativa membrii a acestei comunitati nu apreciezi asa fel de ironie, inseamna ca eu am gresit?

Eu glumeam acolo cu marian si ingerutz

plus ca, dark zic sa taci, esti tu ala de venea cu prostiile alea gen "cit ai in sula" si prostii de genul, care sunt mult mai proaste decat ceea ce faceam eu, eu ironizam unele personaje, daca veneam cu glume precum "cit ai in sula" sau "sa-mi rastignesc pl an tn" era mai bine? =))

just saying

tura viitoare vin cu glume de pe net sa le inteleaga si restu

Edited by r3ktthatbitch

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, r3ktthatbitch said:

Daca tu si inca cativa membrii a acestei comunitati nu apreciezi asa fel de ironie, inseamna ca eu am gresit?

Eu glumeam acolo cu marian si ingerutz

plus ca, dark zic sa taci, esti tu ala de venea cu prostiile alea gen "cit ai in sula" si prostii de genul, care sunt mult mai proaste decat ceea ce faceam eu, eu ironizam unele personaje, daca veneam cu glume precum "cit ai in sula" sau "sa-mi rastignesc pl an tn" era mai bine? =))

just saying

tura viitoare vin cu glume de pe net sa le inteleaga si restu

Nu am zis ca nu apreciez, ai spamat chatu cu non-sensuri scrise in batjocura, sa faci ironie fata de cine stie cine ca la momentul ala nu scrisese nimeni nimic gresit gramatical, probabil in general fata de cocalari dar nu vad relevanta "interventiei" tale in momentul acela si nu gust glumele seci din pacate, nu toti am ramas la clasa a 4-a.. trebuie sa te adaptezi si la public glumetule.

Cand ziceam acele expresii, nici nu tin minte sa o fi facut pe chat-ul forumului, ci pe serverul meu sau pe skype, si este o gluma intre noi care vine de la un anume youtuber de pe sa-mp. Si avea haz si sens pentru noi ca stiam despre cine e vorba.

Faci chestii de genul asta, random, nu te baga nimeni in seama cu asa ceva, nu i se pare nimanui cu un minim de iq - interesanta sau amuzanta treaba asta, si ai fost banat pentru incalcarea regulamentului - pentru asta te lamureste cine ti-a dat banul. Nu inteleg insa "retragerile" vechiului staff care "nu are timp" dar este zilnic tot aici si tot cu nasul pe sus. Calm down, bruh. Si reluarea expresiei "just saying" in ce ai scris tu , la fel nu isi are rostul. Si ca sa iti demonstrez ca te incadrezi in categoria spusa mai sus cu un rand, pai ai facut topicu asta mai mult pentru atentie ca puteai da un simplu mesaj pe privat.

P.S.: Inainte sa zici cuiva sa taca, uita-te te rog si la varsta lui sau la relatia ta cu acesta fiindca nu oricine iti permite, adica macar bunul simt :)


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrenaline, și ban totuși pentru ce? Că așa vrei tu sau cum? Vii tu și faci legile tale sau cum, că nu pricep. Salut că așa zici tu, fain așa. Mai nou facem ore de gramatică și de morală nejustificată aici, patetic.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu chiar nu vezi ca e in Blacklist? Sau ce inseamna blacklist? Ca isi face 13 conturi si doar unu e in blacklist? Trebuie trecut fiecare cont in lista?

@iGreen te uiti si tu aici?

 


hHNnvNJ.png

nKKPOUu.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
1 hour ago, DARK ONE. said:

nu i se pare nimanui cu un minim de iq - interesanta sau amuzanta treaba asta

Practic daca rad sunt prost? :)) da' nu-i bai, mai bine prost si gata. -just a joke-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te-ai gândit că Green i-a scos atunci banul de pe forum și a uitat să îl șteargă din blacklist? Adică îi dăduse și veteran înainte de power user, era contul lui principal de pe forum...în fine.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Marian said:

Te-ai gândit că Green i-a scos atunci banul de pe forum și a uitat să îl șteargă din blacklist? Adică îi dăduse și veteran înainte de power user, era contul lui principal de pe forum...în fine.

Esti prea subiectiv pe tema asta, regulamentul se aplica tuturor, nu in functie de prietenii , bani si alte chestii. Lasa-l pe @iGreen sa isi spuna decizia pe tema asta, de asta am si inchis topic-ul ca sa nu apara alte certuri. Era de ajuns un simplu pm totusi.


wbGL7iF.png?1

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu i-am zis sa il baneze, nu vedeam nici o contributie pozitiva din partea lui in comunitatea asta ci cand vedea ca cineva se cearta el punea lemne pe foc si l-am rugat pe adre sa-l baneze pentru ca eu eram la munca.  end of story

TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...