Jump to content

Recommended Posts

  • Nume: Mihai
  • Varsta: 15 ani
  • Nume css: |ELITE|³ WaRn|nG!
  • Skype ID:  |ELITE|³ WaRn|nG!
  • Steam ID: 0:1:55975235
  • De cand joci css: 2 luni jumate
  • Experienta de admin: Nu am mai fost dar ma pricep cat de cat
  • Gradul dorit ( detalii aici ): Helper
  • De ce vrei acest grad [minim 100 de cuvinte]Vreau acest grad deoarece doresc sa-i ajut pe playeri si sa-i pedepsesc pe cei care incalca regulile prin ban,kick,mute si altele.Cred ca ma voi descurca,poate ma vor ajuta si adminii.
  • Cum ai aflat de server: |ELITE| XeNoN
  • Cat timp petreci pe server:4-5 ore pe zi
  • Te intelegi bine cu lumea: Da
  • Dovada ca ai citit regulamentul adminilor: Admini nu sunt mai presus de cat playerii
  • Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Mihai Mirca(poza lui Ronaldo)
  • Poza ore folositi comanda !active si tastati 1 ] -   https://prnt.sc/hsxdo2                                                                                    
  • Ai pus status pe skype poza la status ]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro-https://prnt.sc/hsxuzj
  • Explica cum intelegi acest topic [ click ] -Adminii ar trebui sa fie activi si sa isi faca datoria de a posta aici.




     

    a)ce faci daca cineva sta afk-Il pun pe spectator

    b)ce faci daca cineva sta spec-Nu pot face nimic

    c)ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat pe chat-Gag

    d)ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat la microfon-mute

    e)ce comanda folosesti inainte de !votemap-!timeleft sau !maphistory

    f)ce faci daca cineva face reclama indirecta (adica vorbeste despre alt server dar nu pune ipu)-Ban direct

    g)ce faci daca cineva cu grad mai mare iti spune sa schimbi mapa sau sa faci demo cuiva-Fac cum zice

    h)ce faci daca cineva care face parte dintr-un clan ce nu e gazduit in comunitate cere skype la un jucator-Psilence


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1.Ai luat model de la sv de CSS v90. De aici iei modelul pentru sv v34(vezi in iei pe cel de cerere grad, nu upgrade.. spune pentru ca s-a mai intamplat sa se greseasca): 

 

2. Raspunde la intrebarile astea @WaRn|nG! :D 

a)ce faci daca cineva sta afk?

b)ce faci daca cineva sta spec?

c)ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat pe chat? 

d)ce comanda folosesti daca cineva vorbeste urat la microfon?

e)ce comanda folosesti inainte de !votemap?

f)ce faci daca cineva face reclama indirecta (adica vorbeste despre alt server dar nu pune ipu)?

g)ce faci daca cineva cu grad mai mare iti spune sa schimbi mapa sau sa faci demo cuiva?

h)ce faci daca cineva care face parte dintr-un clan ce nu e gazduit in comunitate cere skype la un jucator?

3. La dovada ca ai citit regulamentul nu asta trebuia sa scrii


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, WaRn|nG! said:

@BronXy @BronXySigur este modelul asta,am vazut ca un player a facut cerere helper si iGreen a zis ca sa se foloseasca de modelul care lam facut si eu

 

nu asta este modelul.  da click pe linkul unde scrie Grad dorit si vei vedea unde te duce, adica la preturi grade de la sv de v90

modelul il iei de aici http://eliteroyal.org/forum/forum/630-cerere-grad-upgrade/

  • Cat timp petreci pe server:4-5 ore pe zi

La spec, nu? 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei fac cerere pentru un server folosind modelul de la alt server, nu inteleg faza asta :)))


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, WaRn|nG! said:

@BronXy La inceputul lunii asteia nu mam prea jucat ca aveam multe teme

nu zic de inceputul lunii. eu vorbesc la general. si azi am am vazut asta


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra , sta doar spec pe sv. Rar joaca.


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, WaRn|nG! said:

@SeRgIu. Azi am stat mai mul pe spec iam zis si lui bronx

nu vorbim de ziua de azi 


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...