Jump to content
Kawse iNQ <3

[Cerere] Moderator - kawse

Recommended Posts

  • Nume -  Chiriac
  • Prenume -  Albert
  • Varsta - Am varsta de 16 ani.
  • Experienta de moderator -  Am, in trecut fost Global Moderator.
  • La ce categorie vrei sa fii moderator - Pai as dori sa revin la OFF Topic si sa continui seria aia cu interviurile daca o mai tineti minte. 
  • De ce doresti sa fii moderator la acea categorie [ minim 100 cuvinte ] - Ests o categorie activa, una din cele mai active, avand tema   OFF topic multi cred ca aici pot posta ce doresc, injurii, ofensari etc. Doresc sa reiau functia si sa ma ocupa cu atentie la aceasta categorie. Imi place sa scriu mult si cred ca voi putea fi si eu activ acolo, postand diferite  topicuri interesante ce vor atrage atentie, cel putin asa sper eu. Este o categorie ce merita atentie si multa activitate. Sunt in stare sa coordonez cu comportamentul userilor ce posteaza acolo si stiu sa-mi fac treaba cum se cade. O sectiune interesanta si cu multe lucruri ce uimesc lumea poate anume prin ea voi putea aduce lume pe comunitate, suna ciudat nu? Am in vedere ca voi posta si eu si altii lucruri cu adevarat folositoare ce vor avea niste plusuri grandioase.
  • Alte mentiuni - Pai, sper ca sa imi mai acordati o sansa si imi pare rau de inactivitate, m-am mutat la casa pe pamant si nu am avut net. Pwpice.

Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest

Contra,vreau sa vad activitate. Asteapta si tu cateva zile,sa te vedem pe aici :P na kaleni .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momentan, Contra. Sa vedem cat esti de activ in urmatoarele zile.


                                                                                     luke.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Contra , activitate întâi :)

 


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regulamentul e pentru toti,ai avut in trecut G.MOD si l-ai pierdut pentru inactivitate,ai revenit de 2 zile si deja vrei tot la loc,nu se poate,vreau sa vad activitate din partea ta + ai nevoie si de minim Admin pe un server,nu stai intr-un mod ;) 

Cerere respinsa deocamdata.


bdlS4fD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...