Jump to content
Sandu #69

acceptat [Cerere Helper] Mascauti #Sandu

Recommended Posts

Nume: Sandu 
Varsta: 16 ani 
Nume css: Mascauti#Sandu 
Skype ID:  Sandu Dahnovici 
Steam ID:-STEAM_0:0:363258634 
De cand joci css: 1 an dar m-am lasat si m-am reapucat iarasi. 
Experienta de admin: Stiu comenzile bine,si stiu ca ma voi descurca. 
Gradul dorit ( detalii aici ): Helper 
De ce vrei acest grad [minim 50 de cuvinte]: Imi doresc aceste grad deoarece sunt activ pe server si anume amiaza atunci cand sunt putini sau chiar deloc admini pe server,si nu pot face nimic pentru a schimba mapa.Daca as avea gradul as face tot ce pot pentru a popula serverul.Vreau sa ajut aceasta comunitate deoarece imi place foarte mult. 
Cum ai aflat de server: |ELITE| XeNoN 
Cat timp petreci pe server:1-2 ore pe zi 
Te intelegi bine cu lumea: Da 
Dovada ca ai citit regulamentul adminilor:Adminii trebuie sa echilibreze intotdeauna echipele pentru a mentine un joc placut, de exemplu: daca la teroristi sunt 6 oamenii cu scor foarte bun si la ct sunt 6 oameni cu scor slab atunci schimbati jucatorii intre ei pentru ca echipele si jocul sa fie echilibrat . 
Cu ce nume ai intrat in grupul de facebook: Catalina

Poza ore [ folositi comanda !active si tastati 1 ] -             https://imgur.com/FVnAlDK                                           
Ai pus status pe skype [ poza la status ]: 188.212.100.209:27015 - css v34 | eliteroyal.ro-Da 
Explica cum intelegi acest topic [ click ] La fiecare sfarsit de luna adminii trebuie sa faca prezenta.

Intrebari de test.. 

ce face comanda !swmenu si cand trebuie sa o folosesti? explica detaliat -Cu ajutorul comenzii date echilibrezi echipele petru a mentine acel joc placut. 
ce faci daca cineva sta spectator? -Nimic,nu am dreptul sai dau kick. 
daca cineva vorbeste foarte urat pe chat si nu e prima abatere ii dai pgag? -Le fac observatie iar daca continua sa injure primeste pgag. 
daca cineva a injurat foarte urat la microfon ii dai mute sau pmute? -Ca si cu gagul le fac observatie iar daca injura in continuare le dau pmute. 
cum se da un vot de mape folosind menu de admin? explica toti pasii - !votemap map1 map2 map3 dupa ce au votat intru in admin menu si schimb mapa. 
daca cineva vorbeste pe chat sau la microfon despre alt server ii dai direct psilence sau intri in discutie cu el? - Primeste Psilence. 
daca suspectezi pe cineva cu cod ii faci mai intai demo sau il chemi direct la control? - Prima data ii fac demo folosind comanda record nume. 
cum trebuie sa te comporti cu lumea? trebuie sa comunici cu ei si sa ii ajuti sau trebuie sa le dai slay ca asa ai tu chef? - Un admin trebuie sa fie comunicabil,sa vorbeasca cu lumea pentru a mentine un aer bun pe server in nici un caz sa le dai slay. 
daca lumea cere o mapa care a fost anterior pe server atunci pui acea mapa sau folosesti creierul si pui alta mapa? - Folosind comanda !maphistory ma uit ce mapa nu au fost de mult si pun dupa capul meu. 
daca ai pus o mapa noua si altii se plang ca nu le place mapa, trebuie sa o schimbi sau ii lasi sa se acomodeze? - Daca nu le place mapa trebuie sa se acomodeze ca nu trebuie de jucat doar o mapa,trebuie sa aducem schimbari.


L:**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro,toti merita o sansa plus ca avem nevoie de admini online la mijlocul zilei.O sa îi dau eu sfaturi si e sal ajut ca de la incepator la incepator =))


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Pro, eu cu @Mascauti #Sandu si cu @Ion 777 suntem cei mai buni prieteni :) 4ever #nogay


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro


 

                                                                                                                                                                   haFWNLF.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspunde te rog la intrebarile de test.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...