Jump to content

Recommended Posts

21 minutes ago, WaRn|nG! said:

Poftim mai vrei dovezi,copil care nu poate un ban de 1 zi.Ai uitat ca atunci cand ai luat ban de la CONSOLE ai downloadat hack,nu te teme ca nu ma sperii daca ma jignesti.

Ba cind am luat eu ban de la console pe eliteroyal. Eu am luat pe alt server nu pe aista si nu ma face copil cas mai mare ca tine cu un an+nu meriti sa ai admin pe aicea ca nu stii ce inseamna admin dai ban aiurea fara dovada(nu mai zic nimic)

Share this post


Link to post
Share on other sites

44 minutes ago, WaRn|nG! said:

Dute ma cu bratanu tau,tu te gandesti cand scrii ceva?
@✘ķάώşέツ Eu de fiecare data cand dau ban am dovezi demo daca cineva injura fac screen doar ca de data asta nu sau salvat screenurile,JUR nu stiu ce sa intamplat.Dar daca vrei dovezi propun control sa vedem daca nu are nimic de ascuns.

Dar tu gandesti?

 


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Faceti-i cineva control acum si lasati reply aici, cine e on sa-i faca control?

By G4BR!3Ḷ,

Eo stiu, cum!!!


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WARNING - ce fel de om poti sa fii tu?

Poti sa-mi zici si mie cum sa faci control ca mii interesant daca stii cum, ca intr-o zi am intrat pe public eram fara grad, adica nici nu-l aveam l-ai pus pe unul spec si Mi-ai zis Gabe fa- i tu te rog control..

WTF cu ce te ocupi de ce pui spec si zici control daca nu stii cum sa-l faci???

SI inca una:

Cat era ION la tine in clan el era cel mai bun cel mai smecher acuma ca a iesit din clan si a intrat la kawse si la mine ai inceput sa prinzi ura pe mine pe kawse si pe el...CE e asta???E doar un joc accepta oamenii care te refuza :))

O sa vedem la ce concluzie ajungem...

A si as vrea sa propun nustiu inca ca nu i-am facut control, dar daca totusi are wall, as vrea sa ii mai dam o sansa si o sa am eu grija sa nu-l mai foloseasca vorbesc destul de serios...

(va rog nu ma criticati cu ce am zis in ultimul aliniat, mai vedem depinde ce are si cand la folosit)

P.S de ce i-ai dat war?ca nu inteleg adica aiici e vorba despre el poate vrea sa-si expuna si el o parere sa vedem ce se intampla sa ascultam punctul lui de vedere, te-as ruga sa-mi zici de ce i-ai dat war pliz din suflet)

By Warning,

Gabe inteleg ca ai ura pe mine dar sa nascocesti niste tampenii tot nu este o solutie,cand am pus eu pe spec si ti-am zis sa faci control?

By G4BR!3Ḷ,

OMG de cate ori cand era unu pe aim_deagle si imi ziceai si nu inteleg de ce as avea ura adica toti suntem egali aci


7s5lRXu.png

 

 @Twilight DESIGN!

O1Oohxp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Gabe said:

WARNING - ce fel de om poti sa fii tu?

Poti sa-mi zici si mie cum sa faci control ca mii interesant daca stii cum, ca intr-o zi am intrat pe public eram fara grad, adica nici nu-l aveam l-ai pus pe unul spec si Mi-ai zis Gabe fa- i tu te rog control..

WTF cu ce te ocupi de ce pui spec si zici control daca nu stii cum sa-l faci???

SI inca una:

Cat era ION la tine in clan el era cel mai bun cel mai smecher acuma ca a iesit din clan si a intrat la kawse si la mine ai inceput sa prinzi ura pe mine pe kawse si pe el...CE e asta???E doar un joc accepta oamenii care te refuza :))

O sa vedem la ce concluzie ajungem...

A si as vrea sa propun nustiu inca ca nu i-am facut control, dar daca totusi are wall, as vrea sa ii mai dam o sansa si o sa am eu grija sa nu-l mai foloseasca vorbesc destul de serios...

(va rog nu ma criticati cu ce am zis in ultimul aliniat, mai vedem depinde ce are si cand la folosit)

we voi ati intrat la mine nu eu la voi =]]]]

By G4BR!3Ḷ,

Liniste :))))


Re

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata nu mai comentati aici va rog, ii face sergiu acum control si revin cu reply.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-are nimic.

Unbanned. TC.


Peace ! 😎😉
Nici intr-un caz nu da click pe acest spoiler si nici nu citi ce este scris acolo:

Spoiler

 

igreen semnatura.png

dgs.pngIn memoria lui EL'Dgs ! Sa te odihnesti in pace!

 

Fuck The System.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...