Jump to content
Sign in to follow this  
XeNoN.

O ultima șansă va rog frumos ?

Recommended Posts

18 minutes ago, XeNoN. said:

Am supraputeri 

Sunt născut pentru css

Alte întrebări? 

DARK asta e părerea ta ms.

Ce superputeri ai tu ma copile? Iti spun eu pentru ce esti nascut: pentru alocatie.


hHNnvNJ.png

nKKPOUu.png

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

1 minute ago, ADRENALINE★ said:

Ce superputeri ai tu ma copile? Iti spun eu pentru ce esti nascut: pentru alocatie.

Bună idee ms de parere

Edited by XeNoN.

MADONNA_FUMAND.gif =)))

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu iti dau veșnic Contra ! dar stiu că părerea mea nu prea conteaza si taica grin iti v-a da unban =)) :D 

Dar dacă primesti , eu iti fac control din săptămână in săptămână :D 


giphy.gifsig.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Nustiu pentru ce va bateti capu' pentru un plod care a jucat cu cod, mai ales daca e vorba de v34.

Ce dracu, ma. Iti schimbi steam id si poti sa joci din nou..sau sunt alte metode si tot ajungi sa joci pe server.

Cand vrei cu adevarat sa dovedesti ca esti "curat" si nu ca "poate am folosit coduri", dar se da singur de gol ca a descarcat de pe net hack, iti cumperi un cont de steam sau mai bine, css pe steam din alocatia ta si joci acolo. 

V34 a ramas pentru copii si codatii care chiar au mult timp liber si le place sa isi "satisfaca" dorinta de a fi un ZEU , intr-un joc virtual.

Un codat o sa fie mereu un Codat, pentru ca e prea prost sau ca vede ca alti sunt buni si el nu e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://prntscr.com/ie2vg0 Acest copil sa merite o a doua sansa? :))) eu zic ca asta e un fel de xzibitz :)))


                                     

                                                                                             P6ivhV2.png

                                                                                        

7iJLxkO.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic ca topicurile de genu asta, nici nu trebuie sa fie facute.

E v34, ai prins un codat, si-a schimbat numele, steam id si e back to make some killss si ce ai rezolvat? nada

Sunt inutile cererile de ban/unban pe varianta asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, TheGuardiaN said:

@Gabe dupa ce scri 40 de mii de noteuri la fiecare parere ai ajuns sa iti dai si tu cu parerea. Te rog mai bine spune tot ce ai de zis intr-un mesaj dupa mine asa e mai productiv.

Un astfel de om nu merita sa fie pe aceasta comunitate. Habar nu am ce sa zic de promisiunile astea ca nu mai joc cu,cod etc. venind de la tine mi se par inutile si nu inteleg de ce nu zici clar daca ai avut cod sau nu. Te tot ascunzi atata de adevar de parca ti-am oferi o pedeapsa capitala pentru ca ai jucat cu,cod. 

Eu merg dupa un principiu. Un om care greseste cere iertare si o a doua sansa,tine de tine daca ai sa ii dai acea sansa sau nu majoritatea facem asta deoarece avem dorinta ca omul se va schimba. Esti tradat a doua oara atunci realizezi ca omul este de nimic si nu merita o a treia sansa. 

Din punctul meu de vedere esti un om care nu merita aceasta sansa. Dupa mine un om cu niste vici gresite oricat ar dori sa se lase nu va putea sau poate doar pe o perioada foarte scurta. E ca la tigari putin pot sa se lase de tot dupa ce fumau timp de cateva luni/cativa ani 2-3 pachete pe zi. 

Am impresia ca o sa profiti de sansa asta,de bunatatea noastra,de oameni pe care ii cunosti de aici si de lipsa dovezilor clare ca ai cod si vei reveni in a fi un om  ordinar fara caracter. 

O zi buna.

Voi aveti cate 5 ani sau chiar mai mult (experienta de cs,css,csgo eu mai stiu) si nu va puteti face diferenta intre cod si noroc-sau bulan.

Eu am zis de 1000 de ori ca nu am cod.(si nu am primit o a doua sansa )

Nu am de ales si zic.(-no bun am avut cod. mi se poate oferi o a 2 sansa )

E foarte usor sa prinzi un codat pe demo.E greu sa dai din mouse si sa tragi, si ala a sarit in fata mea si mai era si i secat.(fix unde trageam) --mda suna a minciuni...Eu joc in fiecare zi a cate 2 3 ore pe zi css si vine unu care nu a jucat de o saptamana css ca a fost la munca --si cica (cum dai one tap)

Nu am avut de ales-

Bine am avut eim.aveti dreptate.M am invatat minte.Puteti sa mi oferiti o ultima sansa ? 


MADONNA_FUMAND.gif =)))

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@XeNoN. esti patetic, sincer. Se vede ca ai minte de copil. Te contrazici singur, "poate am avut cod dar parca nu am avut."

E un fel de:" Te poti ascunde dar nu te poti ascunde" , cum zice a unu' pe facebook.

E ca si cum ti-ai bate joc de copilul tau si l-ai pierde si dupa te duci sa il iei de la orfelinat sa ii zici ca iti pare rau pentru ce ai facut si il vrei inapoi.

Care e ideea?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu ce vreti de la el,adica daca zice ca nu a avut cod voi ii ziceti ca minte ca nu poate recunoaste si tot asa,daca sice ca a avut cod,deja nu merita o a doua sansa ca codatul tot codat ramane si tot asa.Eu il inteleg daca nu merge cu faza "Am avut cod" si nici cu faza "Nu am cod" atunci zice si el ca un fel de neutru.=D

By SERGIU.,

Acel ION777 ce zice/? =))))))))))


warnin11.png       1ea8e925a1cd.gif
                 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

18 hours ago, XeNoN. said:

(Sa zicem ca am jucat cu Cod )îmi cer scuze ca am fost prost și am descărcat eim.

Mi se poate oferi o ultima sansa va rog frumos.Nu sunt unicul care dorește sa fie acceptat a 2 oară.Am descărcat alt cs și joc default.(Acum fără cod).

Pot sta cu banu 1 luna 2 sau 4 cât ziceți voi sa fiu pedepsit sa zicem.Ca sa mă învăț minte sa nu mai joc cu cod ? 

Puteti lasa o părere va rog ? Rafi.

@Twintr0K #3# @BronXy @iGreen

Mie sa nu-mi dai tag tarane pentru ca sunt cel care te-a banuit de cand ai venit aici pe comunitate, hai sa nu-ti m-ai dam o sansa ce zici?

@Denis

Demo-ul postat de Alexandru este facut de mine si se vede clar, cand refuza sa-mi dovedeasca pentru ca nu are cod.

Prin nu a vrut sa-mi dovedeasca, ma refer ca nu a tras in perete sa se vada claros pe demo ca are no-recoil + ca la inceputul video-ului se vede cum isi regleaza aim-ul in cat sa nu para ceva wow.

 

 

 


34OYg8t.gif Trippy_SHT.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Awards

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...